reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
ja mam "prawdziwą" wizytę dopiero 26.06. wtedy będę też wiedziała, czy bije serduszko, czy krwiak się wchłonął i czy wszystko dobrze się rozwija. teraz to było bardzo szybko- za szybko. no ale to inna sytuacja jak groziła mi rzekomo ciąża pozamaciczna.. ale prawdą jest, że najchętniej to bym zamieszkała pod gabinetem hehe ;)
 
reklama
ja mam "prawdziwą" wizytę dopiero 26.06. wtedy będę też wiedziała, czy bije serduszko, czy krwiak się wchłonął i czy wszystko dobrze się rozwija. teraz to było bardzo szybko- za szybko. no ale to inna sytuacja jak groziła mi rzekomo ciąża pozamaciczna.. ale prawdą jest, że najchętniej to bym zamieszkała pod gabinetem hehe ;)
Ha ha ja mam dokladnie to samo tez chetnie bym sie wprowadzila do lekarzaza kazdym razem dzwonie jak cos mnie zaniepokoi ostatnio juz sie smial ze mnie ze ja chyba nigdy niespie bo dzwonilam do niego o 4 rano
 
Szybkie jesteście dziewczyny z tymi wizytami. Ja pójdę w przyszły piątek lub później w poniedziałek, bo w poprzedniej ciąży się pospieszylam i nic nie było widać. Liczę, że teraz już zobaczę serduszko.

Powodzenia na wizytach :)
Szybo bo to moje pierwsze dwie kreski. Mam dużo pytań i wątpliwości: jakieś suplementy? Co z konfliktem (u nas występuje bo ja mam krew - zaś ojciec dziecka +, czy jakieś dodatkowe badania należy wykonać itp.
 
Szybo bo to moje pierwsze dwie kreski. Mam dużo pytań i wątpliwości: jakieś suplementy? Co z konfliktem (u nas występuje bo ja mam krew - zaś ojciec dziecka +, czy jakieś dodatkowe badania należy wykonać itp.
Ja też jestem A- a mąż jest A+, ale to nie znaczy,że występuje konflikt, to oznacza,że on może wystąpić u dziecka (może,nie musi) i tu nie trzeba dodatkowych badań,a jedynie pod koniec ciąży i/lub po porodzie dostaniesz zastrzyk z immunoglobuliny,żeby właśnie nie doszło do ewentualnego konfliktu :)
 
Udalo mi sie umowic lekarza jak bede w PL na 4 lipca. Juz nie moge sie doczekac kiedy zobacze moja mala fasolke :)
Ja do Polski dopiero 26 wiec umowilam sie z tutejsza klinika, wlasnie czekam na potwierdzenie terminu :) chcialabym za 2 tygodnie najlepiej, a tak naprawde to chcialabym codziennie przez nastepne 5 tygodni :tak::tak:
 
Ja też jestem A- a mąż jest A+, ale to nie znaczy,że występuje konflikt, to oznacza,że on może wystąpić u dziecka (może,nie musi) i tu nie trzeba dodatkowych badań,a jedynie pod koniec ciąży i/lub po porodzie dostaniesz zastrzyk z immunoglobuliny,żeby właśnie nie doszło do ewentualnego konfliktu :)
Tez cos takiego czylatam :-) dzięki za potwierdzenie
 
Tez cos takiego czylatam :-) dzięki za potwierdzenie
Jasne, najlepiej Ci to lekarz wytłumaczy [emoji4] pisze po prostu to co wiem z doświadczenia. Po poronieniu też dostałam zastrzyk. (Bo krew dziecka,która mogła być dodatnia ,mogła przedostać się do mojej krwi, więc to tak awaryjnie,ale dali)
 
Szybo bo to moje pierwsze dwie kreski. Mam dużo pytań i wątpliwości: jakieś suplementy? Co z konfliktem (u nas występuje bo ja mam krew - zaś ojciec dziecka +, czy jakieś dodatkowe badania należy wykonać itp.
suplementów jest cała masa i już powinnaś je brać. ja polecam femibion
 
reklama
Do góry