reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
Cześć. Nie mam jeszcze wyników drugiej bety, coś się ociągają. Wczoraj urodziłam dwa czerwone gluty. A dziś leci krew. I w sumie chyba się porzegnamy. Może dolacze do marcówek albo kwietniówek....
myśl pozytywnie i lec czym prędzej na pogotowie może nie wszystko jeszcze stracone a brzuch cie boli
 
reklama
Madaleina!
Dlaczego od razu wczoraj nie pojechałas na IP kochana?! Jedz natychmiast! Może nie wszystko stracone tak jak pisze Baffi. Mimo wszystko trzymam mocno kciuki...
 
Po pracy idę do lekarza...
Nie wiem czemu wczoraj nie pojechałam na IP. Tak się załamałam, sądziłam że wszystko stracone. A dziś tylko troszkę tej krwi było rano A teraz już nie, czasami jakaś brązowa plamka. Zobaczymy.
Beta 3300. Poprzednia 1500.
 
reklama
Po pracy idę do lekarza...
Nie wiem czemu wczoraj nie pojechałam na IP. Tak się załamałam, sądziłam że wszystko stracone. A dziś tylko troszkę tej krwi było rano A teraz już nie, czasami jakaś brązowa plamka. Zobaczymy.
Beta 3300. Poprzednia 1500.

Na pewno byłaś w szoku i stresie. Ale już dobrze?
Beta rośnie, czyli jest ok. Trzymam kciuki.

U mnie temp. spadła więc chyba nici z ciąży.
 
Do góry