reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
No juz pisze pisze Kochana :) Wracamy wlasnie z Gda. USG - wszystko OK! CRL 5.84 cm wg lekarza idealne na dzis dzien czyli na 12+1 (12+1 rowniez z USG). Serduszko 157 ud/min, uderzenia rytmiczne/miarowe - bdb wynik jak na ten czas. NT w sam raz jak na ta wielkosc (bardziej przy dolnej granicy). Bobo baaardzo ruchliwe. Widac nosek, powieki, raczki, nozki (nawet stopy, lokcie itd. :p) Z USG wszystko dobrze. Pozniej test podwojny - wyniki w poniedzialek i po tym wszystkim dopiero bedzie 95% pewnosc ze wszystko jest dobrze. Samo USG to 75% na wykrycie wad, dlatego Ewela moze zdecyduj sie na ta pappe, co? :)
Dodatkowo jesli chodzi o przeziernosc karkowa to nawet z prawidlowym wynikiem (badanie USG) rodza sie dzieci z Z.D. dlatego warto zdecydowac sie na test podwojny.

Lekarz bardzo sympatyczny :) USG przez powloki brzuszne. Czas trwania ok 25 min. Z pewnoscia wybiore sie do Niego na USG polowkowe. Dziekuje za kciuki Dziewczynki! :)
Cuuuudna wiadomość :) :) :) :) :) mam nadzieję, że już teraz odetchniesz i w pełni będziesz się cieszyć tym pięknym stanem :)
 
reklama
No juz pisze pisze Kochana :) Wracamy wlasnie z Gda. USG - wszystko OK! CRL 5.84 cm wg lekarza idealne na dzis dzien czyli na 12+1 (12+1 rowniez z USG). Serduszko 157 ud/min, uderzenia rytmiczne/miarowe - bdb wynik jak na ten czas. NT w sam raz jak na ta wielkosc (bardziej przy dolnej granicy). Bobo baaardzo ruchliwe. Widac nosek, powieki, raczki, nozki (nawet stopy, lokcie itd. :p) Z USG wszystko dobrze. Pozniej test podwojny - wyniki w poniedzialek i po tym wszystkim dopiero bedzie 95% pewnosc ze wszystko jest dobrze. Samo USG to 75% na wykrycie wad, dlatego Ewela moze zdecyduj sie na ta pappe, co? :)
Dodatkowo jesli chodzi o przeziernosc karkowa to nawet z prawidlowym wynikiem (badanie USG) rodza sie dzieci z Z.D. dlatego warto zdecydowac sie na test podwojny.

Lekarz bardzo sympatyczny :) USG przez powloki brzuszne. Czas trwania ok 25 min. Z pewnoscia wybiore sie do Niego na USG polowkowe. Dziekuje za kciuki Dziewczynki! :)
No w końcu bo już zaczęłam się martwić. Ale ok rozumiem,że to tak nie jest ,,raz dwa,,;) Super wieści,cieszę się bardzo..bardzo..:biggrin2::) To moje bobo trochę większe ale to pewnie przez to,że tyle jem ;) żartuje oczywiście. Każde maleństwo rośnie w swoim tempie i najważniejsze ,że są w normie. Nie wiem co z tym testem:( a do którego tygodnia można go wykonać? Boje się,że statystycznie wyjdzie słabo i do końca ciąży będę się martwić. A nie chcialabym aminopunkcji bo jest ryzyko utraty ciąży,małe wiem ale w ostatniej ciąży ciągle znajdowałam się w tym 1 procencie powikłań:( Sama nie wiem...
 
Jest boski!!! I w podobnym kolorze jak nasza kota :)
Jaka to rasa?
Nie jest rasowy, ale najbardziej przypomina rexa :) Twój widzę, że ma dłuższą sierść :)

Ale piękne macie zwierzaki :)


Ja czekam właśnie na wizytę do lekarza. Najpierw nie mogli znaleźć kartoteki, a potem się okazało, że jestem zapisana do innej lekarki... I czekam ciągle, a tak już bym chyba weszła. Chyba jutro wezmę wolne w pracy, bo mnie totalnie rozłożyło. Mam okropny katar, a do tego taki kaszel, że aż mnie wszystko boli :(
 
A
No juz pisze pisze Kochana :) Wracamy wlasnie z Gda. USG - wszystko OK! CRL 5.84 cm wg lekarza idealne na dzis dzien czyli na 12+1 (12+1 rowniez z USG). Serduszko 157 ud/min, uderzenia rytmiczne/miarowe - bdb wynik jak na ten czas. NT w sam raz jak na ta wielkosc (bardziej przy dolnej granicy). Bobo baaardzo ruchliwe. Widac nosek, powieki, raczki, nozki (nawet stopy, lokcie itd. :p) Z USG wszystko dobrze. Pozniej test podwojny - wyniki w poniedzialek i po tym wszystkim dopiero bedzie 95% pewnosc ze wszystko jest dobrze. Samo USG to 75% na wykrycie wad, dlatego Ewela moze zdecyduj sie na ta pappe, co? :)
Dodatkowo jesli chodzi o przeziernosc karkowa to nawet z prawidlowym wynikiem (badanie USG) rodza sie dzieci z Z.D. dlatego warto zdecydowac sie na test podwojny.

Lekarz bardzo sympatyczny :) USG przez powloki brzuszne. Czas trwania ok 25 min. Z pewnoscia wybiore sie do Niego na USG polowkowe. Dziekuje za kciuki Dziewczynki! :)
Rewelacja :) Jaka już duża dzidzia . A podpytałas o płeć,czy nie chcecie wiedzieć ?;);)
 
A

Rewelacja :) Jaka już duża dzidzia . A podpytałas o płeć,czy nie chcecie wiedzieć ?;);)

:) Chcemy wiedziec, tyle, ze lekarz nic nie mowil o plci, a duzo mowil o roznych rzeczach i ja tez pytalam o inne sprawy. Dopiero po wyjsciu z gabinetu pomyslalam, ze moglam sie zapytac, ale sadze, ze gdyby juz widzial to by powiedzial :)

Ewela: do 13+6. Sadze ze lepiej wiedziec :) A na sama amniopunkcje mozesz sie przeciez nie zgodzic (1:200 tyle wynosi smiertelnosc plodu podczas amnio.). Ja tez pewnie bede sie jeszcze lekko stresowac do poniedzialku, ale pozniej po USG i t. podwojnym bede czula ulge, bo sam lekarz powiedzial, ze jak te wyjda OK to bedzie mozna odetchnac :) Nie boj sie, bo nic tym razem zlego Was nie spotka! :) Ale szanuje kazdy Twoj wybor.
 
reklama
No to jeszcze trochę czasu mi zostało. Przemyśle sobie to wszystko jeszcze raz i podejmę jakaś decyzję. Dziękuję za te wszystkie informacje:)
 
Do góry