reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
reklama
Hej również zobaczyłam na teście 2 kreski . Ciąża z zaskoczenia totalnego . W pt chyba pójdę na wizytę aby potwierdzić .
Fajnie ze już jest tyle lutowek
 
Kochane, a co do siniaków to jedna Pani, która pobierała mi krew wyznała mi tajemnicę.
Nie bez powodu każą nam za każdym razem siedzieć i conajmniej 5 min uciskać miejsce pobrania. Odkąd się tego trzymam, ani razu nie miałam siniaka. Tylko trzeba mocno uciskać. A przed tą informacją zawsze mi wychodził siniak na pół ręki.
Dokładnie to samo mówiła mi Pani pobierajaca krew :)
 
Większość widzę robi bete. Ja nie mam jak zrobić . Więc poczekam na wizytę u lekarza . Termin wychodzi mi na 15 luty .
 
Większość widzę robi bete. Ja nie mam jak zrobić . Więc poczekam na wizytę u lekarza . Termin wychodzi mi na 15 luty .
Idziesz do laboratorium i prosisz że chcesz test ciążowy z krwi (będą wiedziały że chodzi o tzw betę). Też chciałam czekać za wizytą u lekarza ale ciekawość wygrała i prywatkie zrobiłam sobie badanie krwi x2 aby sprawdzić czy ten hormon rośnie. U mnie koszt takiego 1 badania to 25 zł.
 
reklama
Do góry