reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
@Baffi26 i @IrenaX - trzymam kciuki żeby jednak było dobrze!! Tulę was mocno!! :(

Dziewczyny którę jutro wizytują, proszę o same pozytywne wieści! Trzymam kciuki i czekam z niecierpliwością na waszę wiadomości!

Witam nowe dziewczyny i serdecznie gratuluję:)

Ja dziś w ciągłym biegu, jutro wyjeżdżamy do Polski i musiałam jeszczę załatwić kilka spraw przed odjazdem. Synek śpi a ja idę nas pakować, nie cierpię pakowania :rolleyes2:

Miłego wieczoru!
 
reklama
@Baffi26 i @IrenaX - trzymam kciuki żeby jednak było dobrze!! Tulę was mocno!! :(

Dziewczyny którę jutro wizytują, proszę o same pozytywne wieści! Trzymam kciuki i czekam z niecierpliwością na waszę wiadomości!

Witam nowe dziewczyny i serdecznie gratuluję:)

Ja dziś w ciągłym biegu, jutro wyjeżdżamy do Polski i musiałam jeszczę załatwić kilka spraw przed odjazdem. Synek śpi a ja idę nas pakować, nie cierpię pakowania :rolleyes2:

Miłego wieczoru!

Oby takie były! :) Spokojnej podróży i mimo wszystko miłego pakowania :)
 
według usg 8 tydzień i 6 dzień u lekarza bylam 2 tygodnie temu był to 5 tydzień i 6 dzień widziałam fasolke ale nie serduszko teraz widziałam wyraźnie gdzie glowa a gdzie pupa dziecka a ja przytylam pol kilo

To dziwne rozbieżności jeżeli USG było robione po dwóch tyg. - mam tu na myśli wielkość zarodka na którego to podstawie był określony wiek ciąży.
Baffi wiem ze Ci ciężko i wszystko jest cholernie trudne, ale wybierz się na konsultacje do innego ginekologa - wszystkie dobrze Ci radzimy. Nie czekaj tygodnia do następnej wizyty u tego samego lekarza.
 
OK. Ja za Ciebie tez! :) i za Kogoś jeszcze - tak więc ktore to Dziewczę? ;)

Troche pozno wizytujemy, osobiscie wole wczesniej, ale co zrobic. Ja mam dokladnie na 17:10 a wejde pewnie cos ok 17:30 bo zawsze jest opoznienie. I jest taka sprawa Kobitki, w zwiazku z powyzszym te ktore jutro beda 3maly za nas/za mnie kciuki to prosze ich nie puszczac co najmniej do 18 :p :)

Milego wieczorku! :)

Ja też nie tak dokładnie na 17. Przychodzę przed 17, staję w kolejce do gabinetu położnej i czekam.na swoją kolej, rejestruję się, siadam w kolejce do lekarza i czekam. Obstawiam, że o 18-18.30 nawet wejdę.

@KasiaKaty miałam tak samo z ciastem tiramisu. Biorę kawałek i czuję fest alkohol, sprawdzam, a tam Wino Marsala też jakieś 2.3%
 
Niby ciałko żółte widać na prawym jajniku i ten płyn owodniowy, (lekarz mówił ze nie dużo, ale jest) i poza tym nic więcej :/ ;( strasznie się martwię... czemu to wszystko jest tak skomplikowane ;(
 
Hej dziewczyny, dawno nie pisałam bo i nie miałam bardzo o czym.
Dzisiaj miałam moje pierwsze usg:D Jestem bardzo podeksytowana gdyż według usg to 7t2d, fasolka ma 1,14 mm i serducho 153/min. Szaleję z radośći bo miałam bardzo złe przeczucia, a tu się okazuje książkowo:D
 
reklama
A robili Ci już w szpitalu jakieś USG?

Tak, usg, później krew. Badał mnie lekarz chyba z 10 minut. Mowil ze ciąża na pewno z prawego jajnika, No ale narazie wielka niewiadoma :( może się jeszcze pokazać pęcherzyk, choć mówil ze to trochę późno, No ale jak pytałam to jeszcze szanse daje... bo mówił ze może tez tak być ze ciąży już nie ma, bo obumarła, pfuu pfuu, albo ze bardzo wczesna lub tez umiejscowiona w brzuchu... ja pierdziele, coś wspomniał o zaglądaniu w brzuch :szok::sad: tak się boje:( ale mnie nic nie boli, dobrze się czuje, nie mam plamien nic...
 
Do góry