reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
Chodziłam do innego lekarza, to mi też dopiero przy drugiej wizycie (9/10tc) założył kartę, teraz będę chodzić do innego, to może od razu założy jak tylko serduszko usłyszy :)

@Megi86 to trzymam kciuki! Ja też mam jutro na 17.
 
reklama
Chodziłam do innego lekarza, to mi też dopiero przy drugiej wizycie (9/10tc) założył kartę, teraz będę chodzić do innego, to może od razu założy jak tylko serduszko usłyszy :)

@Megi86 to trzymam kciuki! Ja też mam jutro na 17.

OK. Ja za Ciebie tez! :) i za Kogoś jeszcze - tak więc ktore to Dziewczę? ;)

Troche pozno wizytujemy, osobiscie wole wczesniej, ale co zrobic. Ja mam dokladnie na 17:10 a wejde pewnie cos ok 17:30 bo zawsze jest opoznienie. I jest taka sprawa Kobitki, w zwiazku z powyzszym te ktore jutro beda 3maly za nas/za mnie kciuki to prosze ich nie puszczac co najmniej do 18 :p :)

Milego wieczorku! :)
 
Trzymam kciuki za was :)

Mój M w podróży służbowej - wróci dopiero w piątek. Szkoda, że musiał wyjechać tego samego dnia kiedy się dowiedzieliśmy ale staram się nie pozwalać sobie wpaść w melancholijny nastrój.
 
Tak dla smiechu...

Z cyklu: ciązowe odchyly...

Przywiozl mi moj tata cukierki ostatnio jak byl w odwiedzinach. Bezglutenowe, mix. Dzisiaj do pracy kilka wzielam, otwieram patrze: kukułka! Mmmm prosto do buzi, ale ze w pracy nudno to rozkrecilam papierek, zeby sprawdzic czy faktycznie bezglutenowe :) czytam sklad a tam!!!! Alkohol 2.8%

Kukulke wyplulam do kosza jak najszybciej...serce w gardle!!! Alkohol w ciazy!!!

I usiadlam I sie tak z siebie samej rozesmialam, ze az do ubikacji na siusiu biec musialam...

;)
 
@Baffi26 a jestes w stanie wybrac sie do innego lekarza? Zeby sprawdzic co I jak? W ktorym jestes tygodniu? Bylas juz wczesniej na usg I widzialas serduszko wczesniej?
według usg 8 tydzień i 6 dzień u lekarza bylam 2 tygodnie temu był to 5 tydzień i 6 dzień widziałam fasolke ale nie serduszko teraz widziałam wyraźnie gdzie glowa a gdzie pupa dziecka a ja przytylam pol kilo
 
reklama
według usg 8 tydzień i 6 dzień u lekarza bylam 2 tygodnie temu był to 5 tydzień i 6 dzień widziałam fasolke ale nie serduszko teraz widziałam wyraźnie gdzie glowa a gdzie pupa dziecka a ja przytylam pol kilo
Ja bym gnala do innego lekarza albo na a&e zeby sprawdzic jeszcze raz...albo zly sprzet I nie dokladnie sprawdzil lekarz (mam nadzieje!), albo niestety poronienie zatrzymane I dzidzi serduszko przestalo bic niedawno, dlatego tak urosla...przyrost masy ciala w pierwszym trymestrze to raczej nie od ciazy, tak samo z symptomami - przy poronieniu zatrzymanym moga byc a I moze nie byc zadnych objawow ciazy...
Trzymam kciuki za pierwszy scenariusz :*
 
Do góry