reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Glupio to zabrzmi, ale milo sie czyta,ze nie tylko moj tak mnie drzazni ;-)
Grabcia no zobaczymy czy Ci sie sprawdzi ;-)
ja mam wizyte w czwartek i mam nadzieje,ze potwierdzi dziewczynke :-) wtedy pewnie cos kupie

8599e6ydh9ss8jgy.png
 
reklama
Grabcia czekamy na wieści po wizycie :)

A ja już się cieszyłam ze pogoda lżejsza a to tylko podpucha była chmury gdzieś uciekły i zaś słońce prazy brrr

Ja dziś endokrynolog musze chyba się zacząć ogarniać bo do 12 nie zdążę jeszcze w łóżku w piżamie leżę ;)
 
Grabcia czekamy na wieści po wizycie :)

A ja już się cieszyłam ze pogoda lżejsza a to tylko podpucha była chmury gdzieś uciekły i zaś słońce prazy brrr

Ja dziś endokrynolog musze chyba się zacząć ogarniać bo do 12 nie zdążę jeszcze w łóżku w piżamie leżę ;)

Hehe ja też się tak wyleguje :D mąż w pracy do 14 więc za obiad zabiorę się dopiero gdzieś przed 14 :D korzystam jeszcze z tego że mogę się wylegiwac do której chce bo za kilka miesięcy już tak nie będzie ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Airfix a Ty luteiny nie bierzesz dopochwowej? Z białego jelenia są też płyny do higieny intymnej - polecam.

Aż niewiarygodne, że już ruchy czujecie :) I połówkowe na horyzoncie! Fajnie Wam :) Za tydzień mam kontrolna wizytę u prowadzącej i dzień później usg - zobaczymy czy mnie na urlop puści.

Ja na chłopa nie mogę narzekać, póki co spisuje się na medal. Ale prawda jest taka, że i ja nie jestem jakoś bardzo nerwowa ani bojowa od hormonów póki co. Zobaczymy co będzie jak się zacznę złościć bez powodu :p

A jak u Was z objawami? Sielankowy drugi trymestr?
 
Airfix a Ty luteiny nie bierzesz dopochwowej? Z białego jelenia są też płyny do higieny intymnej - polecam.

Aż niewiarygodne, że już ruchy czujecie :) I połówkowe na horyzoncie! Fajnie Wam :) Za tydzień mam kontrolna wizytę u prowadzącej i dzień później usg - zobaczymy czy mnie na urlop puści.

Ja na chłopa nie mogę narzekać, póki co spisuje się na medal. Ale prawda jest taka, że i ja nie jestem jakoś bardzo nerwowa ani bojowa od hormonów póki co. Zobaczymy co będzie jak się zacznę złościć bez powodu :p

A jak u Was z objawami? Sielankowy drugi trymestr?

Moj chłop też spokojny, ja ZAZWYCZAJ też :D bo nie powiem, że zdarza mi się robić problem z niczego :p

U mnie drugi trymestr całkiem ok :) jeszcze tylko sikanie co chwilę się mnie trzyma a tak to tylko patrzę na rosnący brzuszek :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
u nas tez 2 trym ok, o niebo lepszy niz pierwszy ;-) mdlosci jak juz to tylko wieczorem i nie codzien :-) za to musze uwazac jak wstaje za szybko lub sie klade bo mam mega samoloty :-( no i bebzio rosnie :-D
Grabcia, jak po wizycie?

8599e6ydh9ss8jgy.png
 
Wszystkozajete Biore,biore Luteine :) z tym ze te infekcje dziwne byly juz przed ciaza i pojawiają sie po każdych przytulankach, także to mnie martwi. Nie doszłam po Białego Jelenia dziś :/ koszmarnie się czuje. Zawroty głowy,glowa cmi. Do niczego dziś. U mnie 2 trymestr zaczął się jako tako..2tyg było ok A teraz wszystko od tygodnia wróciło ze zdwojoną siłą
 
Wszystkozajete Biore,biore Luteine :) z tym ze te infekcje dziwne byly juz przed ciaza i pojawiają sie po każdych przytulankach, także to mnie martwi. Nie doszłam po Białego Jelenia dziś :/ koszmarnie się czuje. Zawroty głowy,glowa cmi. Do niczego dziś. U mnie 2 trymestr zaczął się jako tako..2tyg było ok A teraz wszystko od tygodnia wróciło ze zdwojoną siłą

No to masz winowajcę. Poproś o zmianę na podjęzykowa. Luteina mega podrażnia, tym bardziej jeśli jeszcze masz pozostałości po poprzedniej infekcji. Naprawdę poczujesz ulgę po zmianie.
 
reklama
No to masz winowajcę. Poproś o zmianę na podjęzykowa. Luteina mega podrażnia, tym bardziej jeśli jeszcze masz pozostałości po poprzedniej infekcji. Naprawdę poczujesz ulgę po zmianie.
Porozmawiam z lekarzem. Tylko ze ja biorę ją od początku i nie czuje podrażnienia, nic. Rano i wieczorem zmywam to co wyleci. A to się pojawia tylko przy wspolzyciu, potem się "goi" ze 3dni i znów jest ok. Póki maz używał clotrimazolum to było co raz lepiej. Od maja jej nie używa i znów. Ja mam dalej libido minus zero więc i za te 4m-ce nie było przytulanek wiele bo gora 3 i tylko wtedy jest problem. Ja myślę ze mąż musi coś dostać od lekarza. No chyba ze u mnie od początku jest to na tle hormonalnym,przy niskim estrogenie się takie rzeczy też się dzieją, a mi on spadł przed ciaza i miałam obniżona rezerwę jajnikowa, bałam się ze menopauza się zbliża wczesna.
 
Do góry