reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Sojnabig a pytałaś już o płeć?? 14 tyd. to są już chyba szanse podejrzeć, ciekawa jestem czy na prenatalnych lekarz będzie w stanie już coś powiedzieć :-)
 
reklama
Sojnabig a pytałaś już o płeć?? 14 tyd. to są już chyba szanse podejrzeć, ciekawa jestem czy na prenatalnych lekarz będzie w stanie już coś powiedzieć :-)

Pytałam :) mówi że coś tam wystaje między nogami ale on nie chce mnie klamac i nic mi dziś nie powie :( także na kolejnej wizycie powinnam już wiedzieć :) miesiąc czekania...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Sojnabig super wieści :) i masz już za sobą a ja to chyba oszaleje albo zawału dostane do 19 :( tak panicznie się boje , dobrze że przynajmniej pogoda lżejsza
 
Sojnabig a to Ty styczniowa? czyzby syncio :-)
u nas w poprzednich ciazach dopiero w granict 20 tyg chlopcy sie ujawniali, tacy wstydliwi ;-)

8599e6ydh9ss8jgy.png
 
Ale Wam fajnie dziewczyny, że już będziecie po tym badaniu, ja muszę do poniedziałku czekać, tylko dobrze że mam na 12.00 a nie na 20.00 jak ostatnio... chociaż to moja druga ciąża to denerwuję się bardziej, bo mam już prawie 33 lata...
 
Sojnabig super wieści :) i masz już za sobą a ja to chyba oszaleje albo zawału dostane do 19 :( tak panicznie się boje , dobrze że przynajmniej pogoda lżejsza
Będzie dobrze, znajdź sobie wypełniacz czasu, a 19 trzaśnie raz dwa.
Też zauważyłam bóle w stawach w nogach, ale sądziłam, że to z powodu zbyt małej ilości ruchu, bo przez te wszystkie objawy nie miałam siły z kanapy się ruszyć...
Może faktycznie to to, bo ja też niewiele się ruszam..
Pytałam :) mówi że coś tam wystaje między nogami ale on nie chce mnie klamac i nic mi dziś nie powie :( także na kolejnej wizycie powinnam już wiedzieć :) miesiąc czekania...
Może to i lepiej, bo po co potem się rozczarować, jeśli byś się nastawiła i przyzwyczaiła do tej myśli.
Mi jest wszystko jedno, bo mam już parkę;) Ale czuję, że będzie drugi chłopiec:)
 
.jagódka ja wierzę w nasze przeczucia :-) z córką od razu wiedziałam że to dziewczynka,ale lekarz powiedział nam dopiero w 22 tyg. a teraz mam przeczucie na parkę :-) zobaczymy czy miałyśmy rację :-)
 
Sojnabig u mnie 12 tydzień ale najbardziej kluczowy dla nas. Musze naprawdę jakieś zajęcie sobie znaleźć już mnie głowa boli masakra.
 
reklama
Anna25 - tak termin mi się przesunął z 1.02 na 25.01 :) ale z Wami mi lepiej ;)
Jagódka - mi też obojętne ale mąż bardziej się nastawia na syna bo on ma już córkę ;)
Densik - bardzo mocno trzymam kciuki!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry