reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

Kamaa no starszy na pewno będzie wzorem do naśladowania ;)

Magmich pomaga Co coś ten preparat na wypadanie włosów? Bo u mnie poprawy brak i zastanawiam się nad zmianą na coś innego albo dodatkowo stosowanie czegoś doustnie
 
reklama
Mkvet ale ja na włosy to doustnie stosuje Belisse Intense więc nie wiem o jaki preparat Ci chodzi.
Co do Belissy to biorę ją 2,5 tygodnia więc jeszcze troszkę wcześnie na efekty chociaż paznokcie i skóra jakby lepiej wyglądały więc może włosy też się poprawią.
 
U mnie zaczęła się tragedia z włosami... ale po Leonie było to samo... ech...witaminy, szampony, odżywki, preparaty od dermatologa..nic...

Magmich tylko że to chodzi o taki jakby zwisek nad samym cięciem :/ nie o cały brzuch. Chociaż incaly do poprawy :D jak i cała ja tak z -12 kg :D

Napisane na Nexus 7 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej Dziewczyny

U mnie blizna niestety brzydsza niż po pierwszej CC, tak ma byc czy lekarz zle zszył ;-(
Moj maz ostatnio puścił małej bajkę na komórce bo tak płakała Gdy ja sie kapalam. A chce zaznaczyć ze zawsze gadał jak to on nie bedzie pozwalam dziecku na gapienie sie na bajki bo to zle itd itp jak to punkt widzenie zależy od punktu siedzenia :-))
 
Hello kobietki.

Jak tak chwalicie te pieluszki bambusowe to chyba tez sie skusze :tak:

PaniAg krolewicz na ziarnku grochu hihi a co dba chlopak zeby mu wygodnie bylo ;)

Mkvet no to ladnie ale skutecznie flirtuje ze udalo jej sie go osmielic ;) spryciula

My jutro prosimy o mega kciuki bo idziemy do szpitala :(
 
Aschlee a co się dzieje?

Mkvet jest taki sprawdzony przeze mnie środek na włosy do wcierania mega skuteczny. Ma dwa minusy pierwszy jest na receptę drugi to steryd (ale chyba nie zbyt silny bo lekarz nie miał oporu go przypisać na prośbę). Nazywa się Alpicort E. Jak miałam problemy z włosami że aż prześwity były to sprawdził się. Włosy odrosły i wzmocniły się do tego stopnia że wypadało ich minimalnie.
 
Eh z tymi garazami. Moj jak mowi ,,ide na garaz,, to wie ze bede miala nerwa ha ha

Dzis 2 godz spacer zaliczony. Pogoda akurat.

Moja blizna po cc ma 16 cm o jest rozowa, w srodku jasniejsza i jak to Kama okreslila, nad nia zwisik. Ale ja zawsze brzuch to zawsze mialam. Jak schudne 1o kilo to przestane narzekać na wage;) ale 5 kilo to tetaz priorytetxD

Mam nowa wage, po ostatniej co pokazywala 144 kilo haha. Schudlam 1.5 kilo juhuuu. Czyli moja waga juz jest o tyle nizsza niz przed ciazą.

Aschlee trzymamy kciuki.
 
Ostatnia edycja:
reklama
aschle co się dzieje?
pani Ag tez musze sprezentować sobie wage..
Co do wlosow wychodzą po ciąży niemiłosiernie:\
ja tez już zamawiam pieluszki bambusowe skoro tak chwalicie;)

co do blizny -ale po porodzie naturalnym strasznie zaczeka mnie ciagnac teraz .tez tak macie?

do tego mam straszne roztepy na brzuchu po ciąży używam bio oil ale efekty sa minimalne..
 
Do góry