reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
Hej dziewczyny

Demolka powodzenia.

Ja cala noc nie spalam tzn od 1:00 Ola zaczela mi przez sen wymiotowac i tak do 6-7 rano.... nad ranem troszke sie zdrzemnelysmy. Ale to.i tak lipa.

Teraz nie wiem co jej do jedzenia dac bo żołądek podrazniony
Lilith mnie zawsze uczyli że na takie dolegliwości to dobre są suchary, ryż i banan, a na obiadek to ugotuje jej zupy marchwiowej. Przy wirusie też bardzo zalecana.
 
Demollka powodzenia!!!! A jeszcze niedawno mówiłaś że idziemy łeb w łeb :)

Wstyd się przyznać ale my dzisiaj całą rodzinką pospaliśmy do 10.30 aż sama byłam w szoku jak na zegar spojrzałam.
 
reklama
Demolka kciuki zaciśnięte.

Ja też miałam ciężką noc. Córeczka gorączkowała i spać nie mogła, rano nawet wymiotowała. Od rana tylko na rękach tulić i tulić.
A ja chyba coś od niej zaczynam łapać bo też mnie zaczyna drapać w gardle. Do tego maleństwo w brzuchu bardzo mało ruchliwe i mam wrażenie że od wczoraj brzuch mam mega nisko. Na koniec złych wiadomości to w piątek robiłam badania i wyszedł mi cukier w moczu, jutro jadę na powtórkę badań.
 
Do góry