reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

Maja tak, ja mam kupiony. Będziemy jutro montować. Wybrałam ten z certyfikatem medycznym.

Dzisiaj u nas spokojnie, mały tylko śpi i je ale ja mam spadek formy, anemia daje się we znaki :(((
 
reklama
Oficjalnie ogłaszam, że od 25 stycznia leci mi 10 miesiąc ciąży i końca nie widać :-p
Beemik mi w nocy też jest strasznie gorąco, TŻ zawija się w kołdrę po same uszy a ja leżę bez nakrycia bo wytrzymać nie mogę. :confused:
Carola mam nadzieję, że szybciutko u Ciebie dolegliwości miną bo póki co ciągle "coś" u Ciebie. I jak tu normalnie funkcjonować. :baffled:
 
Maja ja miałam do starszej córki 9 lat temu i teraz tez kupie bo to jest dla mnie najważniejszy gadżet ze wszystkich. Nieoceniony spokój i bezstresowy sen.
Carolajna jak nazywa się Twój z certyfikatem? Ja miałam Angelcare ale może kupie teraz coś innego.
 
Wróciliśmy z urodzin, kąpiel i już jestem w łóżeczku, pachwiny bolą dalej, dół brzucha ciągnie, Tymeczek mało się rusza :baffled:. Teraz wsłuchuje się czy wszystko ok. oby mały zaczął buszować :eek:
 
Anit u mnie Hania też jakaś spokojna, próbowałam ją obudzić to trochę się poprzeciągała i znowu cisza.:-( :(
No i łapią mnie skurcze ale póki co brakuje nadal jakiejkolwiek regularności. :sorry:

Na nowo zaczęłam się zastanawiać nad monitorem oddechu, zobaczę chyba najpierw jakie będą nasze pierwsze dni z Hanią. Jak będę się zbyt denerwować to pewnie zainwestujemy dla własnego spokoju :sorry2:
 
U mnie niedawno goscie poszli, Ola.od 21 juz spi...teraz polozylam reszte spac lacznie z M :p bo juz majaczyl...ja tylko sprzatne ze stolu, prysznic i tez spac....zgaga mnie tak meczy ze nie wiem czy usne.

Tez zastanawiam sie.nad.monitorem.oddechu i chyba zainwestuje i kupie :)

Uciekam..dobrej i spokojnej nocki dziewczyny
 
reklama
Lilith naprawdę warto zainwestować w monitor. Super sprawa, spisz sobie spokojnie bo wiesz ze maluchowi nic nie grozi. Wiesz ze urządzenie czuwa nad Twoim dzieckiem i to jest miód na serce każdej mamy.
Powinni mi płacić za reklamę ;)
 
Do góry