reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
Cześć po weekendowo. ;-)
Carolajna pokaż koniecznie co tam ukrywasz w tych torbach, jestem ogromnie ciekawa :-D

Co do wagi o której pisałyście to ja mam 4 kg na plus ale zaczynałam z dużą wagą i pilnuję się, żeby się za mocno nie objadać. :zawstydzona/y:No i fakt, że w pierwszym tygodniu trochę spadło bo gdyby nie to to aż boję się pomyśleć ile bym już miała na plusie. :szok:

Napisałam meila reklamacyjnego w sprawie tej pękniętej części łóżeczka i czekam na rozpatrzenie, mam nadzieję, że długo to nie potrwa. :-(

Z dobrych wiadomości byłam na poczcie i odebrałam przekaz z zusu. Uff. Zapłacili mi za 23 dni. Zwolnienia mam na 28 wystawiane a 5 dni jeszcze płacił pracodawaca więc na razie wszystko ok. I mam ogromną nadzieję, że tak zostanie. :tak:
 
Dzień dobry :-) Witam się po dłuższej przerwie, U mnie wszystko ok. Kończyliśmy remont, mój pierwszoklasista ma problem z przyswajaniem literek, więc muszę mu poświęcić więcej czasu. Do tego teściowa na sam koniec remontu miała wypadek - spadła z drabiny, napędziła nam strachu :crazy:
Caro muszę przyznać, że jesteś przypadek nie do podrobienia :-D jesteś twarda kobitka (niejeden facet powinien brać z Ciebie przykład) :-)
Gdzieś mi się rzucił w oczy temat urodzin. Mój mąż ma urodziny 1 lutego, może syn zorganizuje mu imprezę na porodówce :-D
Jak to jest z tymi emiolientami? Przy starszym synu stosowałam Oilan, bo takie miałam zalecenie przy wyjściu ze szpitala, ale pamiętam, że wszystkie mamusie stosowały.
 
Madisoni ja tez stosowalam przy corce emolienty a teraz okazuje sie ze jak nie ma wskazan lekarza czyli np dzidzius nie jest wczesniakiem albo nie ma azs to lepiej nie uzywac emolientow :) takze wybory nalezy do kazdego indywidualnie ale ja np stwierdzilam ze to ma sens i teraz bez potrzeby nie bede uzywac emolientow :)
 
Choco czyli stawiasz na najzwyklejsze kosmetyki przeznaczone dla dzieci od 1 dnia życia? Muszę zapoznać się głębiej z tematem, ale już mnie to cieszy, bo emolienty są droższe :-)
Co do miejsc intymnych to u mnie też napuchnięte, czarne i wrażliwe. Maż zdziwiony, ale nie narzeka... Golicie się z lusterkami albo na czuja? Ja cały czas wszystko widzę :szok::eek: W poprzedniej ciąży do samego porodu goliłam się sama i zawsze widziałam, co robię :szok:
 
Madisoni jakiś czas temu czytałam artykuł na temat emolientów. One tworzą na skórze warstwę ochronną. Zdrowe dziecko, które nie ma problemów skórnych taką warstwę wytwarza samodzielnie. Z tego artykułu wynikało, że stosując u zdrowego dziecka emolienty blokujemy wytwarzanie tej naturalnej ochrony przez organizm bo kosmetyki robią to za niego. Dla mnie to brzmi sensownie i zacznę od zwykłych kosmetyków, jak coś się będzie działo to zmienię i już. ;-)
 
Nadrobiłam ponad 20 stron, na więcej nie mam czasu :-(
U mnie podobnie z zasypianiem bez męża, chociaż przez ostatnie wydarzenia trochę łatwiej mi to przychodzi...
Po pierwszym porodzie wychodziłam ze szpitala z wagą - 8 kg, z czego 4000 ważył Filip. Po porodzie pewnie więcej zeszło, ale nabrałyśmy pokarmu w piersi :-)
 
reklama
witam sie ja,


Madissoni my remont skonczymy w przeciagu miesiaca do tego czasu mieszkam u mamy w moim "panieenskim" pokoju.Co za tym idzie kochana Mamusia czepia sie mnie i mojego meza napet oglupie pranie .co mieiac opacamy rachunki za to ze mieszkamy przez czas remontu.dzis doczepila sie ze mojego meza ubrania sa zbyt duze zeby prac w jej pralce.maz sie wkurzyl i wyszedl a ja znow wscieklam sie :-(czasem mam wrazenie ze jestem tylko ciezarem..


milego dnia dziewczyny
 
Do góry