reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
Jak najbardziej normalne (o ile u Ciebie lekarz potwierdzi to samo). Dla mnie najgorsze były noce, bo każde przewracanie się na drugi bok równało się z pobudką. Musiałam najpierw usiąść, żeby położyć się na drugim boku a ból okropny. Minęło z końcem 7 miesiąca i nie wróciło aż do porodu.
 
Madisoni też mam podobnie z tym, że mnie boli bardziej wewnątrzna strona ud, tuż przy pachwinach i spojenie... ehhh.

Migrena wraca a muszę za godzinę jechać do pracy ma 3h.. choliwcia jak skoro w pidżamie wciąż kwitnę? ; (
 
Czyli możemy zakładać, że to to samo. Pozostaje mieć nadzieję, że szybko minie. Nie wiem, czy te bóle miały jakikolwiek wpływ na przebieg porodu, ale synek urodził się z wagą 4000 (57 cm), a nie byłam ani nacinana ani nic nie pękło.
Caro oby u Ciebie się nie nasiliło, bo już współczuję :/
 
Chwilami jest coraz gorzej. Zwłaszcza w nocy właśnie jak próbuje z boku na bok, po całym dniu wstanie z łóżka jest problemem (najgorzej właśnie dać krok, nogi rozdzielić) i wysiadanie z auta, też gorzej na koniec dnia. Będę we wtorek u lekarza to zobaczymy co mi powie.
 
NowaNatka jest męczący bo przewlekły ale daje radę. Najgorzej jak w domu siedzę bo wtedy bardziej odczuwam :(

Mój mały dzisiaj szaleje jak dziki, brzuch co chwile podskakuje ;)

Niech mnie ktoś kopnie żebym wstała bo muszę jechać. ..
 
Carola
[dblpt]kopwdupe[dblpt]
:))

Bozienka to chyba mamy ten sam wirus, od rana mam cofki, czuję jakby mnie coś brało ech... nie cierpię tego stanu, zaraz kąpiel i mleko z czosnkim jak dam radę wypić:-(

I dostałam reklamówkę przepsznych jabłek z sadu twardych, soczystych mam nadzieję że na razie to będzie to co za mną chodzi od kilku dni bo nigdzit takich nie znalazłam:)))
 
reklama
Do góry