reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

Witam :-)
Znowu przed wizytą mam sny z krwawieniami juz któryś raz mi się śni ze krwawie i jak zwykle czekam na lekarza i albo mi mija kolejka albo siedzę z nim pod blokiem i rozmawiam sobie ;-) dzisiaj np miałam wizytę w centrum handlowym ;-) ale się nie doczekałam na swoją kolej bo zasnelam w poczekalni a potem się nawalilo starszych osób a jak już miałam wchodzić to mi budzik zadzwonił ;-) takie porabane sny ;-)
 
reklama
Dzień dobry :-)


Bozienko ja miałam dziś też dobry sen. Byłam świadkiem jakiegoś morderstwa i potem musiałam się ukrywać, żeby mnie Ci mordercy nie dopadli. :szok: :-D


Nocka bez sensu u mnie, bo Marcel ma katar i kwękał ciągle.
Miłego dnia :-)
 
Melduje sie po kilku dniach nieobecnosci. Wzielam sie za porzadki - umylam okna, posprzatalam w szafkach kuchennych. Jeszcze zostaly mi porzadki w zabawkach corki, ale to juz w przyszlym tygodniu. No i segregacja i obrobka zdjec, ale to w listopadzie pewnie, bo to grubsza sprawa.
Wczoraj bylam na zajeciach otwartych dla rodzicow w przedszkolu, moja cora przeszczesliwa byla - jak pracowalam nie moglam urwac sie w ciagu dnia na kilka godzin do przedszkola. Czasami mysle, jak to dzieciom malo potrzeba do szczescia - nasz czas...
Lece robic ciasto, maz ma dzisiaj urodziny ;-)

Milego dnia Dziewczyny!

Kciuki dla wszystkich wizytujacych!
 
Madziu dziewczyny zasnęły chyba w taką pogodę, ale niektóre juz kilka miesięcy milczą, mam nadzieję że nic złego się im nie przydarzyło:) i oczywiście wszystkiego naj dla Nelly, wczoraj tylko chwilkę byłam na necie i nie zauważyłam:)
Szogi szalejesz:-) nie chcesz do mnie wpaść na małe sprzątanko bo nie mogę się coś zabrac i oczywiście Dużo radości i zdrówka dla męża!N
Nova widzę ze macie w czym wybierac z imionami, powodzenia:)
Jadźka o 11.30 śniadanie! ja bym do tej pory umarła z burczeniu w brzuchu hehe

Bozienka widzę ze noc koszmarów była nie tylko o mnie, jak się obudziłam w nocy to bałam się znów zasnąć zeby koszmar nie wrócił ech..
A
ja juz na grzybkach byłam i dwa wianuszki podgrzybków się suszą:)) przy okazji codzienny spacerek po lesie zaliczony i . Musze jeszcze jakąś kieckę na ślub znaleźć co by cycki zmieściła hehe i powoli zaczynam myslec o jakiś zakupach dla małej bo jesteśmy w czarnej du..e
 
Szogi dziękuję w imieniu Nelly :-)


Nova przeoczyłam...pokaźna lista imion. I co ciekawe, każde całkiem fajne :-)


Ja miałam zaplanowane porządki na nadchodzące ferie dzieci w przyszłym tygodniu i już mam dwa dni z bani, bo w poniedziałek wizyta u specjalisty dla Marcelka, a w środę znowu moje.....to się nigdy nie kończy :confused2:
 
demollka - zabralam sie w koncu za porzadki, bo stwierdzilam ze to juz ostatni dzwonek. Czas leci jak dziki, brzuch coraz wiekszy, wiec pozniej bedzie trudniej. Uwierz, wolalabym lezec i czytac ksiazke ;-D zreszta niektorym sie wydaje, ze tak jest hehe a w domu ciagle cos do ogarniecia...

dzieki Dziewczyny za zyczenia dla meza. Czekam jeszcze na prezent, mam nadzieje, ze kurier dzisiaj przyjdzie, inaczej bedzie tylko laurka od Marty ;-D

Magda - czas zasuwa jak dziki i zawsze jest cos do zalatwienia
 
Ja pisze mniej bo musze na nowo ogarnac swoja codzienna rutyne :o Maz wrocil do pracy ale niestety nie ma juz auta sluzbowego wiec wyszlo na to, ze ja zostalam bez auta bo on bierze moje. Tak wiec w dzien musze ogarnac obiad, siebie, synka o 13 zaprowadzic go do siostry polozyc spac, po pracy odebrac, szybko do domu zjesc i do drugiej pracy.Dobrze, ze jutro wolne, po feriach tylko 6 i pol tygodnia i przerwa swiateczna wiec jakos dam rade. Najgorzej jest jaki czegos w domu zabraknie i trzeba do sklepu zapieprzac albo na poczte albo do lekarza masakra :o auto to jednak wygoda na maksa. Ale patrze sie na dobre strony i takie chodzenie dobrze mi i moim dzieciom zrobi dobrze :)

Tez mam dziwne sny jak nie morderstwa to sni mi sie, ze maz mnie zdradza :/ od jakiegos czasu nie lubie chodzic spac bo boje sie koszmarow, wiec po nocach ogladam sobie Grey's Anatomy i zasypiam na kanapie przed TV ;)
 
reklama
Hej, ja już po obiadku. Dzisiaj po tej glukozie miałam dla zmiany smaku - żurek mmmmm pycha. Pije sobie malutką kaweczke i zabieram się za obiad dla dzieciaków - placuszki z jabłkami.
 
Do góry