reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

Hej dziewczyny.
Widzę wszędzie nastroje albo chorobowe, albo ogólna niemoc. U mnie podobnie, źle sypiam, potem dosypiam w dzień, w nocy nie mogę zasnąć bo zgaga mnie męczy i tak w koło. I jeszcze ta przeprowadzka.... Mam dość :-(
 
reklama
Dzięki za pochwale imion ale jak tu sie zdecydować ? :-)
Ja sie cieszę ze ten dzien sie kończy, jestem padnięta ...
a do tego zjadłabym cos tylko nie chce sie robić :-)) wiem , ale mam problemy
 
Wywolana melduję się posłusznie :)
Chciałam się pochwalić ze dziś miałam wychodne, byłam na spektaklu. Grał Bobek, Zelt, Sienkiewicz, Pieczynska i Sadowski. Było całkiem sympatycznie :)
Dziś i wczoraj mąż miał wolne więc zawsze więcej działamy przez co mniej pisze :)
 
Hej dziewuszki u mnie w miarę ok. Nie piszę bo jakoś ciężko mi się wkleić w temat :/ ja jakąś rozbita ogólnie jestem przez te zęby na nic ochoty nie mam .. prawie wogule nie jem tylko pije a jak coś to bardziej płynne niż do chrupania.. co zrobic:(

Dziś aktywniej bo zmusiłam się do zrobienia kapusty kiszonej wiec od rana coś przy tym robie 35 litrów mi wyszło z 40 kg kapusty

Do tego nasz psiak miał dziś operacje bo j3st wnęrtem i musieliśmy mu usunąć jądra :(
Jedno mu się niedaleko żołądka zatrzymało a drugie w pachwinie wiec ogólnie było to dla niego nie bezpieczne

Teraz gorzej z nim jak z dzieckiem a podobno ma mu się to goic 10 dni, trzeba go pilnować żeby się to nie wydluzylo:(
 
Choco takie wspólne wieczory są naprawde potrzebne u nas narazie z tym krucho.. mąż ma duzo pracy no i te remonty ciągnące się miesiącami, no ale jak tylko z tego wyjdziemy napewno wyrwiemy się gdzieś sami może nawet na jakiś weekend ;)
 
A tutaj moje dzisiejsze zaprawy;)
I biedny synekcxek nasz jeszxze ledwo żywy po narkozie
 

Załączniki

  • 1445543045185.jpg
    1445543045185.jpg
    19,6 KB · Wyświetleń: 33
  • 1445543064358.jpg
    1445543064358.jpg
    12 KB · Wyświetleń: 34
Kropek biedny misio, glaszcze go wirtualnie :)

Kati w sobotę też planujemy wspólny wieczór :) córcia idzie do babci :-) a my coś podzialamy A w niedzielę jak będzie ładna pogoda to już z córcia do zoo :) i też będziemy korzystać bo akurat mąż ten likend nie będzie pracował :)
 
reklama
Kropek bidusia malutka z psiaka po narkozie psiakom jest zawsze zimno okryj go jak niemowlaka ;-) ja też mam podły juz kolejny dzień staram się pisać coś bo to zawsze mu poprawia humor najgorsze ze mężowi obrywa się najbardziej. Popołudniu postanowiłam iść na kruciutki spacer z córa mężem syn się na mamusie wypiol i z jakąś koleżanka biegał kolo bloku. A ja sobie poszłam na spokojnie pomalutku pozbieralysmy liście porzucalismy się troszkę wesoło było wróciłam do domu i się położyłam jednak zaczęło boleć :-( . Próbowałam skorzystać z rad Magdy i odciążyć kręgosłup leżąc na podłodze z nogami wyżej ale to był głupi pomysł ;-) tak zaczęło boleć ze nie mogłam wrócic do normalnej pozycji ;-) a teraz sobie leżę wypilam juz druga butelkę Kubusia dużego bananowego :-) i chyba zasne ;-)
 
Do góry