reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

No ale widzę, że coraz więcej mamy imion dla maluszków :) Choco Alicja bardzo ładnie, ja na bierzmowaniu takie sobie wzięłam.

My myślimy nad Natalia, Kinga i Zuzia, no ale na połówkowym 2 tygodnie temu gin powiedziała, że coś jej się minęło przed oczami a pózniej już nie było widać dzidzia się zakrywała nóżkami.. więc musimy mieć w zapasie imię dla chłopczyka :)

Wstawię póżniej zdjecie z Usg na wizytowym może Wy coś tam zobaczycie:)
 
reklama
Witamy sie :)
Narazie fakt wygrywa u nas Alicja ale czy na tym zostanie to nie mam pojecia :)
Znow mam kryzys i chce mi sie spac, tym bardziej ze o 4 corcia wstala i bylo koniec spania a jak juz udalo jej sie usnac i nam w koncu tez to sasiedzi pod nami zaczeli wiercic. Takze noc przeudana.
Dodatkowo u nas dzis wieje zimny wiatr, na dworzu szaro, ponuro.
Ostatnio chodzi za mna ciagle cos slodkiego.
 
Umnie z synem było dokładnie tak samo miał być Kasper a jest Kasjan :-) z córa wachałam się czy ma być Kornelka Lenka czy Lenka Kornelka :-) idąc do urzędu jeszcze się zastanawiałam ;-)
 
Mi tez Alicja sie podoba i Theo tez bardzo fajne.

Kati ciezko stwierdzic co tam dzidzia ma miedzy nozkami. Mi tez w Polsce powiedzieli, ze dziewczynka bedzie, ale tutaj na ostatniej wizycie nie moglismy podpatrzec płci. Staram sie nie nastawiac, ale juz pokupowałam pare ciuszkow z rózem i nie chciałabym sie rozczarowac. I gdzies tam z tyłu glowy ciagle mi dzwoni, ze jeszcze nie jest przesadzone. W sumie to najwazniejsze, zeby zdrowe było, ale fajnie byłoby juz wiedziec tak na 100% :)
 
Oooo matko jedyna jak się zmachalam i przy tym wygimnastykowalam żeby pozbyć się okrycia zimowego z nóg i nie tylko ;-) toż to coraz bardziej męczące się robi ;-) .
A co to koleżanki drogie dzisiaj taka cisza tutaj ???
Madison jak tam po wizycie ??? Czekamy na relacje
 
Mi dzisiaj udalo się przespać w dzien, nie wiem jakim cudem ale było to błogie :)
Poza tym u nas Cora szaleje od rana do nocy, jest absorbujaca jak nie wiem :) za tydzień kończy 14 miesięcy :)
Ze słodkiego zjadłam Kinder bueno ale tak naprawdę chodzi za mną blok czekoladowy :)

Dobrze kojarze że Margarita dawno się nie odzywala?
 
U nas z płcią był tak dziś, ze babka specjalnie dla męża sprawdzała. Najpierw mówi,że nóżki złączone i ciężko, ale ona myśli,że chłopiec. Po czym Theo ładnie dupke wystawił, a ona z entuzjazmem, że nie.....na pewno chłopiec :-D


Kati ja u Ciebie na fotce widzę babeczkę. Ewidentnie jest kreseczka gdzie trzeba ;-)


U mnie cisza, bo Nelly miała te urodziny i chciałam z dziećmi posiedzieć, a późno wróciłam z Cardiff, to czasu już było mało. Ogólnie bardzo mało dziewczyn pisze ostatnio......szkoda :-(
 
reklama
Dzień dobry Wszystkim

ale miałam nocke, same koszmary i pobudki, masakra. O 7 córka się obudziła i po spaniu,postaram się w dzień z nią przespać

Jeśli chodzi o imiona to dla dziewczynki mamy sporo typów m.in.
Anabell
Yasmine
Selena
Blanka
Aurora
Clarissa
Christina
A jeśli jakimś cudem wyjdzie jednak chłopiec na badaniu 3D to mąż ma wymyśleć, nie będę protestować o ile wybierze coś rozsądnego :-D
 
Do góry