reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

Dla wszystkich chłopców tych w brzuszku i tych już poza brzuszkami wszystkiego najlepszego w wasze święto :-D
 

Załączniki

  • 1443604749653.jpg
    1443604749653.jpg
    7,8 KB · Wyświetleń: 30
reklama
Bozienka dziękujemy i wzajemnie. Muszę jakiś drobiazg kupić dla mojego dużego mężczyzny :-)
Kropek fantastyczne wieści, cieszę się bardzo.
Też bym chciała mieć blisko Auchan, ale cóż pozostaje allegro, wczoraj mój pierwszy zakup ubrankowy zrobiłam :-)
 
dzien dobry ;-)

Bettina, witaj!

kr0pek - super wiesci. 550g - kawal baby ;-)

A ja auchan pod nosem i nigdy tam nie rozgladalam sie za ciuszkami, dobrze ze mam Was. Nastepnym razem popatrze...
 
Witam sie i ja w piekny pazdziernikowy dzien :) caly pazdziernik ma byc pieknie i slonecznie :)

W zeszly piatek Alex spadl ze stopnia na beton rozbil sobie glowke i nabil guza ale nic powaznego na szczescie nie bylo, dzisiaj juz rana jest prawie zagojona guz calkem zszedl ale bialko oka ma zalane krwia ze strony, z ktorej sie uderzyl. Nie jest to duzo bo tylko przy kaciku oczka ale i tak wole to sprawdzic wiec jutro rano idziemy do lekarza.

U nas zawsze jest kilka wizyt pozostawionych na nagle przypadki na ten sam dzien wieczorem albo nastpeny dzien rano, a jak nie ma nic to mozna isc do walk in centre i poczekac czasem 10min czsem 2godz ale zawsze ktos przymie.

Na przeziebienie pilam ciepla wode z miodem, imbirem i miodem, dziala cuda :)

Trzymam kciuki za wszystkie wizytujace, buziaki :*
 
Szogi naprawdę warto ją z auchan mam duzo ciuszkow bo sa fajne jakosciowo a nie drogie dzis dokupilam kilka na 50 :) na pieewsze dni bo reszte mam juz na 56 a jak bede chciala ladnie u rac na wizyte dziadkow czy cos to seby sie nie topilamw zaduzych;) za 70 zł kupiłam 5 body jednego pajacyka i jeden kaftanik ze spodenkami wiec chyba warto według mnie

Bozienka zaglądam w realu na dział dzieciecy zdarza się że mają tą samą serię co w Auchan ale jednak ceny prawie dwa razy droższe wiec to jeszcze nie to:)
A dziś nawet mąż się skusil i wybrał dwie rzeczy ;) bo takie slodziaste;)
 
Kropek :-) czasami w realu można trafić na promocję ja tak body kupiłam za 3.99 ;-) kurde jak ja bym sobie chciała poszaleć :-) ale ten zasrany zus mi wszystko blokuje :-( pracodawca jeszcze żadnego pisma nie dostał od nich wiec ja nie wiem co oni chcą :-( będzie się to ciaglo do kiedy ?? Do kolejnej ciąży :-(
 
reklama
Do góry