reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

Ja chodzę do rodzinnej raz na 2 lata Jak już muszę. Najchętniej chodziłabym prywatnie ale w moim mieście po prostu brak takiej opieki od ręki i dobrej.
 
reklama
Jak dzwonie, że chora (grypa, gorączka itd czy coś poważniejszego) to termin za 2-4 tyg czasami. Noo...to trzeba sobie zaplanować chorobę.
 
Magda jest właśnie to się nazywa opieka całodobowa i świąteczna ;-) Umnie lekarzy jest chyba z 5 ale zapszeproszeniem mochery którym nic nie jest zajmują wszystkie miejsca i tak jak pisze o 4 musiała bym iść żeby zdążyć
 
Chyba ze zmienili nie wiem ostatni raz u takich lekarzy byłam rok temu w listopadzie i wtedy usłyszałam ze dobrze ze boli starszych ludzi tez boli :-D dostałam zastrzyk w dupcie który nic nie pomógł i na drugi dzień jak mi zesztywnial palec mały u ręki to się dopiero okazało ze mam naciagniety i zerwany nerw lokciowy i przez miesiąc nie miałam czucia w prawej ręce nic nią nie mogłam zrobić ehhhhh dlatego lekarzy unikam jak mogę
 
reklama
Do góry