reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
Bozienko mi na przeziebienia pomaga bardzo herbata a wlasciwie napoj imbirowo-cytrynowo-miodowy. Tylko uzyty imbir musi byc swiezy, zadne tam proszki. *spam* nie polecam, ze względu na sklad-syrop glukozowo-fruktozowy. Mysle, ze jak masz domowej roboty sok malinowy albo z czarnej porzeczki to chyba lepiej. Zdrowka
 
Solla mam domowej roboty :-) haha wczoraj siostra męża przywiozła od teściowej buhahahahahahahaahahahahahahha zastanawiam się czy czegoś tam nie dolara taka odmiana soki i czekolady dla dzieci ;-) dobry na kaszel jest też syrop z Mai (mleczy) ale niestety w tym roku nie robiłam :-(
 
Dziewczyny ja dopiero nadrobilam Was. Ciągle podziebiona a w weekend na nowo mnie zmoglo. Przepisalam się do jakiejś tajki lekarza, bo moja nic w ciąży nie dawała, to ta mi kazała *spam* albo "ziąbek ciośnku". No kurde. Ale osluchowo czysto i wycyganilam skierowanie na morfologie i mocz. Bozienka moja gin na kaszel flegamine tez mi mówiła ale ja w ostateczności chciałam kupić. Teraz kaszel znika ale zatoki bolą z jednej strony. Co pCo polecalyscie na to cholerstwo?
U mnie Kajtek rusza się już regularnie, jutro polowkowe wiec za mnie też kciuki.
Pytanie ile kaw dziennie pijecie? Ja dwie i nie wiem czy nie za dużo? Co do porodu to ja miałam SN i widziałam laski po cc to jak po wypadku czołowym. Jak odpale laptopa to skopiuje mój opis porodu z bb i Wam wrzucę. Obiecuje poprawę i ze jyz tak nie zaniedbam forum :-) a co do imion dla dziewczynki to moja córka to Hania i uważam że mega imię. Hanki to konktetne babki z charakterem ;-)
 
Dziewczyny kurowac si3 i nie rizsiewac na forum zarazków nie eozsuewac;)

My juz 2 tydzień lemoniade z cytryn świeżych wciśniętą:)

Mnie wczoraj coś bralo ale polezalam i przeszło ale może mnie z nerwów trzepalo :(

Jednak wszystko ok :) te 3 tygodnie jednak dużo zmieniły :) ubytek się zrosl:) ba wszelki wypadek w 30 tc mam skontrolowac żeby czegoś nie przeoczyc ale mam się nie martwić bo to co było widoczne ostatnio ,juz nie jest :)
Nasza kruszynka ma już 550gr:)
 
Kropek toż to duża babeczka :-) ciekawe ile mój juz waży ;-) po tygodniu prawie 10g przybrał ;-) wiec teraz jakoś tez tak powinno być ;-) dowiem się za miesiąc ;-) oooo nie za 28 dni hahaha :-D
 
reklama
Do góry