reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
Hej u mnie dzien niezbyt przyjazny z tych nerwow chyba znow wymiotuje prawie caly dzien wszystko co zjadlam to zwrocilam :/ dobrze ze jest maly Alex to on rozjasnia te nieprzyjemne chwile..

Ja mam usgw piatek a wizyte z polozna za 5 tyg jak bede w 25tc. To druga ciaza bez komplikacji wiec narazie wizyty mam co 4-5 tygodni, ja czuje maluszka i wiem ze jest ok a gdyby nir daj Boze cos to zawsze moge sie z polozna umowic.

My imion nie mamy, mial byc Anthony ale jednak jakos mi nie pasje albo Veronica ale teraz w szkole pomagam jednrj Weronice wiec odpada. Musze miec imie ktore z nikim mi sir nie bedzie kojarzyc a jednoczesnie nie jest dziwaczne. Pomyslow brak, pomysle po usg jak sie dowiem kto tam mieszka.
 
Na razie utknęłam w wątku z zakupami, aż miło popatrzeć :-D
Co do wizyt u lekarza ja mam co 4 tygodnie teraz, ale to pewnie też dlatego, że zwolnienie lekarskie mam na 4 tygodnie.
U mnie będzie dziewczynka. :-)
 
Widzisz gwiazdeczko u mnie z imionami tez problem-mamy dla dziewczynki.Dla chlopca nie- mielismy pomysl, ale zmienilismy zdanie, ale nikt nic nowego nie wymyslil.
Hej Bettina, ja bardxo lubie watek zakupowy:-)
 
A u nas z imionami jest tak że dla chłopca mieliśmy dwa, jedno odpadło bo zaczęło się źle kojarzyć społeczeństwu a drugie stwierdziliśmy ze jest zbyt poważne i takie twarde.
Dla dziewczynki jedno podobało się mi a drugie mężowi. W końcu poszukalam i znalazłam dla dziewczynki bardzo oryginalne i co się okazalo zaskoczyło nawet mojego męża a dla chłopca takie miłe i przyjemne, kojarzy się z jedną osobą z tv, która jest dosyć neutralna :) także taka historia ;) przez długi czas już tej wersji nie zmieniamy więc jest spora szansa na to ze tak już zostanie :)
 
Dla chłopca u nas miał być Krzyś a dla dziewczynki nie mieliśmy i dalej nie mamy pomysłu. Na szczęście jest jeszcze chwila czasu aby coś fajnego wymyślić. :)
 
reklama
Do góry