reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
Mamy 1000 stronkę!!!! :-)


Kochane, ja w sumie mam dość wizyt. Jutro jadę na cały dzień znowu do szpitala. Potem mam za 3 tyg znowu Cardiff. Zaraz znowu u siebie. 9 listopada gastroenterologa. 2 listopada położną. Do tego dochodzą wizyty dzieci (alergicy) i dosłownie kipię :-p

Bettina witaj :-) Zaraz Cię dopiszę.
 
Ostatnia edycja:
Natka u mnie jest tak że jak nie czuję sie za dobrze albo nie mam jak to zamiast szkoły rodzenia w ramach nfz mogę umówic się u mnie w domu z położną, która prowadzi zajęcia tez w szkole i przerobic ten material który chcę-dla mnie ciekawa opcja:)

Bozienka ja teraz też mam wizyty co miesiąc, nie kazał częściej chyba ze coś by się działo, ciężko wytrzymać ale... z drugiej str wiem ze to znaczy że jest dobrze i mnie nie chce naciągać Jak juz czujesz Dzieciątko to jest łatwiej czekac tyle dni;-)

Kr0pku przykro mi z powodu wizyty, ciężka noc przed Wami bo znowu myślenie, wstawanie, jazda nerwy itd ale lepiej jutro niż pod koniec miesiąca:)

Madisini mój kuzyn ma Aleksandra w skrócie Oluś:)

Betina witaj jak już raz wbijesz się w temat to już pójdzie:)

Oj Gwiazdeczka powodzenia z imieniem, zawsze się z kimś kojarzy hehe jak pracowałam przy becikowym to zawsze miałyśmy polewkę z podpitych tatusiów, próbujących wypowiedziec niektóre imiona. Kiedys koleś nie wiedział czy ma Nicole, Nikole Nicol gdyby nie akt urodzenia by nie trafił hehe

Madziu lepsza jedna wizyta więcej niż jedna za mało:-) to jutro trochę razem się stresujemy i Natka, ja mam połówkowe w szpitalu zawsze to 250 zł do przodu ba mam na nfz
 
Leżąc w wannie wzięło mnie na przemyślenia i tak sie zastanawiam skoro mam lozysko na przedniej ścianie czy nie powinnam czuć ruchy dużo słabiej i dużo później :-) żeby nie było ciesze się bardzo z tego ze tak wyraźnie czuje i ze tak często i ze tak szybko tylko tak się poprostu zastanawiam :-) niby się dowiedziałam w 21 tygodniu ze na przedniej ścianie na polowkowym potwierdzone i tak właśnie sobie myślę ;-)
 
Bozienko ale przednia ściana nie zawsze znaczy słabsze ruchy. To zależy w którym jej miejscu jest łożysko. Jeśli od początku masz je wysoko to nie ma powodów, byś czuła je słabiej ;-)
 
Bettina ja bardzo wcześnie poczułam byłam w 12 tygodniu jak pierwszy raz poczułam konkretne kopniaczki takie które córka nawet czuła były już w 16 tygodniu ale to były bardzo nie regularne teraz już praktycznie codziennie w tym samym czasie czuje :-)
Aaaa no widzisz Magda a ja myślałam że skoro na przedniej ścianie to słabiej się czuje i tak się zastanawiałam czy mógł się lekarz np pomylić ale żeby 2 razy ;-) no to teraz już wiem wszystko :-)
 
reklama
Do góry