reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
Z tym imieniem dziewczyny to u nas właśnie problem, bo pomysłów mamy zero :szok: Zaczyna mnie to irytować, bo w ciąży z Marcelem jak mówiłam synuś, to było wiadomo,że ten w brzuszku. Teraz już by się imię przydało, ale mamy z mężem mega problem. Chcemy coś, co jest nie zbyt angielskie, ale jednak proste tutaj dla nich ;-)


Ja mam wizyty co 4 tygodnie, ale pomału będą zwiększać częstotliwość.
 
Bozienka mój lekarz też za każdym razem zaleca wizytę za jakieś 4-5 tygodni a ja i tak umawiam za 4 tygodnie. Czuję się spokojniej, dlatego w zupełności rozumiem Twoje rozterki. Jakoś w pierwszej ciąży byłam spokojniejsza o zdrowie dziecka. Teraz bardziej się obawiam.
Co do imion to ostatnio chodzi mi po głowie Aleksander. W skrócie wołałabym Aleks.
 
Bozienko ja to sie ciesze, ze te wizyty nie sa jeszcze czeste.Dzisiaj mialam polozna no I nastepna wizyta jest dopiero w polowie listopada. Caly pazdziernik mam spokoj, zadnych badan, zadnego klucia:-) U mnie wiem, ze jak sie w listopadzie zacznie to bedzie do konca bardzo duzo. Wiec bardzo sie ciesze, ze na razie nie musze czesto.
 
Nie było mnie chwile bo miałam problem z apka ale już jestem;)

Nova natka - wcześniej podawane zawsze miałam na długość teraz już ciężko to zbadać wiec mi zawsze mówi ile waży. Na polowkowym nawet starała się zmierzyć długość jak poprosiłam ale to było czysto teoretyczne;)


Szogi ja do lekarki nic nie mam .. to ta głupia rejestratorka.. gdyby nie lekarka to by mnie wpisała na 28 października!!

Ech do tej pory nie wierzę w to co się dzisiaj tam zdarzyło..
 
reklama
Do góry