reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

Nova zdrówka dla córci
Kropek śliczny ten bujaczek

Ja mam zamiar karmić piersią ale jedną butelke chyba kupie tylko jeszcze niewiem jaką chyba tą lovel czy coś takiego.

A co z kosmetykami jakiej firmy ja przy sebku używałam nivea i byłam w sumie zadowolona ale to było 6 lat temu
 
reklama
Bozienko, kochana.. a jakiś doradca laktacyjny? Tak naprawdę to nie ma czegoś takiego jak mało wartościowy pokarm ;) grunt to dobrze rozkręcić laktacje :)
 
Bozienka ja kupuje butelki bo ja jestem raptus i ciężko może być z karmieniem. Ewentualnie odciągać będę.

Jadźka ja używam Mustela, od zawsze. Właśnie zamówiłam zestaw.
Ale muszę Ci powiedzieć, że na odparzenia nie ma lepszego niż Nivea. Żadne sudocremy itp
 
Olcia najwyraźniej jest nawet będąc w szpitalu z córką musiałam dokupić specjalne odżywki żeby wzbogacić pokarm . Było masowanie oddciaganie picie herbatek przystawianie córki juz mogła być normalnie karmione cudawianki i nic
 
My przez pierwsze szesc tygodni z Alexem uzywalismy tylko wode, zadnych kosmetykow ani nic, pozniej Ziajke. A teraz jak bedzie to sie okaze, ale tez nic nie kupuje na zapas.
 
Carolajna tez myślałam że czegoś takiego nie ma no ale jednak jest skoro tak mi w szpitalu powiedziano a tam spędziłam 18 dni może to przez moją wysoka anemię w tamtej ciąży nie wiem pisze to co mi mówiono
 
reklama
No anemia moze mieć wpływ, nie wiem w jakim stopniu zależy Ci na kp... jesli bardzo to bym próbowała ;) ja przy Bartku mialam problem bo mial silna zoltaczke i 10 dni lezal pod lampami, zabronili mi go karmic. Pozniej ciezko bylo bo odnosilam wrażenie ze wcale sie nie najada. Jednak uparlam się strasznie na kp i s koncu karmilam 8 miesiecy, wtedy sam zrezygnowal :) teraz tez bym chciala tak do roku :)
 
Do góry