reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

Anit dało rarde i bez cytryny :-D i to jest nie normalne powinny być jedne normy i zapisywanie w jednych jednostkach ja robie zawsze w szpitalu w Sączu nic mi lekarz nie mówił ze coś mu nie pasuje w ich zapisach ;-) naszczęście
 
reklama
Madzia dziekuje ci kochana za odpowiedz
Lecz mysle ze to była nerwica tzn duszno,ciezko zadyszka itp mi bylo tylko reszte dołaczyła sie nerwica kurka wodna,gola w gardle leki itp
Dziewczyny pewnie poruszalyscie juz ten temat ,ale nie da sie wszystkiego nadrobic:0
powiedzcie mi czy kupujecie juz cos dla dzieciaczkow-ciuszki-kosmetyki -luzeczka-wozki??
ja niemam nic kompletnie nic ,caly czas sie boje ze to za wczesnie,ze jeszcze roznie moze byc ehhh:-(
 
Kinga jest oddzielny wątek ciężarówki na zakupach tam wzucamy zdjęcia nasYch zdobyczy:) ja reż mówiłam ze nic nie będę kupować a ledwo plec poznałam to szaleje;) mam nadzieje ze plec się nie zmieni nagle bo oszaleje;)
 
Przy Caro to można popaść w depresję ale spokojnie nadgonimy ja ;) ja albo mam już niektóre rzeczy albo m wybrane wiec kwestia pójścia do sklepu;)

Właśnie układ w szufladzie ciuszki od siostry w rozmiarze 62 ;) ale wyczyn normalnie zaledwie ugotowałam dIs obiad i ułożyła 3 szuflady ciuchów no ja nie wiem co mi się dzieje musze przystopować chyba:(
 
Kingula urodzisz i jakikolwiek wypadek się może wydarzyć. .. niestety życie. Nikomu oczywiście nie życzę. Chyba, że samych pomyślności ;)
Kolacja ;))
 

Załączniki

  • 1442857149761.jpg
    1442857149761.jpg
    17 KB · Wyświetleń: 27
reklama
Do góry