reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
Mam tak:
Glukoza na czczo
Prawidłowa glikemia na czczo 70-99 mg/dl
Nieprawidłowa glikemia na czczo 100-125 mg/dl
Cukrzyca więcej niż 126 mg/dl

Glukoza po 2 godz.
Mniejsza niż 140 - prawidłowa
140-199 - Nieprawidłowa
200 i więcej cukrzyca
 
Madzia, Carolajna niestety nie mogłam odebrać małego . Już i tak rano dzwoniłam ze przyjdę później bo idę ze starszym do lekarza. Mały obiecał ze wróci zaraz po lekcjach, no ale niestety obiecanki . Starszy wydzwanial do mnie gdzie on jest a mały jak to mały poleciał jeszcze po lekcjach na boisko w piłkę pograć :) Ale wrócił sam, poradził sobie a jaki zadowolony i już dorosłego udaje:) A to że matka i brat się martwią to już inna para kaloszy.
Chory niestety dalej wygląda jak z krzyża zdjęty. Strasznie mi go żal. Przed południem do mnie dzwonił ze już lepiej się czuję , pewnie leki zadziałały. Niestety ma antybiotyk co 12 h. Jak wróciłam z pracy to już tak dobrze nie wyglądał, nie chce jeść, pokłada się. Wmusiałam w niego kilka łyżek obiadu i poszedł spać :( Ja go rozumiem też przeszłam wszystkie dziecięce choroby i oczywiście angine 2 razy do roku i przeważnie latem.
 
reklama
Z tymi wynikami to macie racje co laboratorium to inne normy. Mój endokrynolog i ginekolog nie chonoruja wyników z mojej przychodni. Do endokrynolog jeżdżę do innej miejscowości i tam robie wyniki. Do ginekologa jeżdżę jeszcze gdzie indziej i musze robić wyniki w szpitalu w tej miejscowości. Wiec najpierw przed jakąkolwiek wizytą najpierw muszę jechać do innego laboratorium i tak w kółko jeżdżę.
A do glukozy sama osobiście polecam cytrynykę. Robiłam tak w pierwszej i drugiej ciąży i dało rade przełknąć; )
 
Do góry