reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
Pewnie tak.

Mój biedny mąż stoi pod paczkomatem, miał jechać po paczkę a w międzyczasie weszła reszta powiadomień, że są paczuszki więc stoi i odbiera. Pół paczkomatu mojego ;) :)
 
A ja sie znowu poparzylam :/ tym razem na palcu boli jak nie wiem i juz babel wychodzi :( zawsze bylam troche nie uwazna ale nie do takiego stopnia zeby dwa poparzenia w ciagu jednego tygodni ;( ale boli.

Do tego moj syn zrobil dziure w pluszaku (moze ta dziura tam juz byla?) i wyciagal sobie z niego wate ze srodka... A glupia matka myslala, ze cicho jest wiec slodko spi poszla spawdzic a on w smiech i ooooo i cale lozeczko w wacie od pluszaka :/ wiec trzeba bylo wyjac lobuza, zmienic poszewki i przescieradlo, lobuz w tym czasie sie rozbrykal i przy ponownym wkladaniu do lozeczka byl ryk nieziemski. Na szczescie na chwile obecna sie uspokoil (odpukac) i oby usnal juz raz dwa. Dzieci dostarczaja nieziemskiej rozrywki :)
 
Gwiazdeczka fajnie tak; )))
U nas akcja odrabianie lekcji.
Ale dałyśmy radę i córka na koniec przyszła ze łzami w oczach i powiedziała, że nie chce żeby mi albo malutkiemu coś się stało.
 
reklama
Caro czyli ci ra szynę i kule przwidzialam;) nie przwidzialam ze możesz się na nią nie zgodzić hehe
Hehehe grzecznie siedział ;) Gwiazdeczka no co chcesz;)
Ja byłam na działce u rodziców i rakie o to me zdobuczę
A teraz robie sobie budyn czekoladowy chce ktoś?
 
Do góry