reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

dzien dobry ;-)

Mam dzisiaj pracowity dzien (duzo planow), a jeszcze corka cos baka ze ucho boli... eh

Carola - jak noga dzisiaj?

Malinka - trzymaj sie, Zuzia zapomni za jakis czas o tych przezyciach. Moja miala kiedys traume po laryngologu, bo trafilysmy na jakas sadystke raz, teraz jest juz ok, a czesto chodzimy niestety ;-/ dzisiaj wlasnie rano znowu cos z uchem...

Beemik - ja jestem zwolenniczka gondoli. Wg mojego znajomego ortopedy fotelik sluzy jedynie do przewozenia dziecka w samochodzie, jest tak wyprofilowany zeby w razie wypadku nic sie nie stalo z kregoslupem. A na spacer takie male dziecko powinno jezdzic w wozku na plasko. Co do wozka jeszcze, to warto dobrze sie przyjrzec spacerowce. Oczywiscie pierwsze co to ogladamy gondole, a tak naprawde to spacerowka dluzej posluzy. Dla mnie wazne, zeby budka spacerowki sie naciagala prawie do palaka, zeby siedzisko bylo rozkladane na plasko do spania, no i jestem fanka przekladanej raczki, ale to juz bajer.

Anilorak - witaj i piz co u Ciebie

Aschlee - u mnie temat imienia poki co nie istnieje ;-) wiem, ze moj maz musi zobaczyc Malutka zeby podjac decyzje hehe tak bylo ze starsza corka, wszystkie ustalenia wziely w leb, zobaczyl ja i powiedzial, ze Marta :p
 
reklama
Noga lepiej jak widzę, bardzo bolą 2 najmniejsze palce i jeden jest spuchnięty.

Ja też uważam, że fotelik to do auta, max 2h i sporadycznie do wózka.
 
Margarita nikt mi prześwietlenia nie zrobi. Mogę tylko nogę w szynę włożyć ale uważam, że nie ma potrzeby. Noga jest tylko mocno zbita.
 
reklama
Mam doła... nawet mi się z łóżka nie chce wstać :(
Znów się posprzeczalismy o imię :( ja bezmiennie obstaje za lilianą mąż wymyślił "kompromis" -lily- caly zadowolony i wogule a prosiłam żeby to było polskie imię.. no i teraz się zrobił problem już nie imienia tylko tego czemu ja chce polskie imię no poprostu ...mam depresję leżę dIs cały dzień w łóżku piernicze.. miłego dnia
 
Do góry