reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

Kropek mój na usg zawsze leżał nieruchomo jedynie na początku się ruszał i nie wiem co lepsze pewnie jak będzie chciała żeby się obrucil to porusza nim odpowiednio ;-) ale zawsze jednego batonika możesz zjeść ;-)
 
reklama
Kropek właśnie nic nie zmieniłam proszek ten sam płyn do mycia tak samo jedynie ostatnio jadła winogrona ale takie z domu nie kupne to ja nie boli nie swędzi nic kopie tnie jedynie jest czerwone
 
Bozienko nie mam pojecia co to, jak nie przejdzie to do lekarza trzeba bedzie isc
Magda bardzo wspolczuje i tulam mocno :* :*
Kropku ciezko powiedziec, Alex sie troche wiercil na USG polowkowym ale i tak pokazac nie chcial. Musialam sie obracac z boku na bok az w koncu mignal siusiakiem :p a z drugiej strony jak bedzie spac w jakies pozycji nie pokazujacej to tez nie zobaczysz :)
 
reklama
Do góry