reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
Bozienko ja nie chcę straszyć,ale u Nelly był to rumień zakaźny. Najlepiej by było sprawdzić córce krew pod kontem parvovirusa. Rak,wiem,jestem może przeczulona,ale to nie wygląda ok. Żaden lekarz na oko nie wykluczy wirusów,które mogą być groźne dla Ciebie :-(


Co do FB,to dziękuję za zaproszenie. Same jednak zobaczycie,że pisanie i tu i tu się nie uda. Poza tym nie jest powiedziane, że ktoś nowy jeszcze nie dojdzie. Mam doświadczeniez innych grup,że i w III trymestrze dziewczyny dołączały ;-)
 
Magda czekam do jutra jak jej nie zejdzie to idę jutro do lekarza a Twoja core to swedzialo albo coś ?? A i jak jej mylam Buzke to to zaczerwienienie jest ciepłe
 
reklama
Do góry