reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

Hej, wpadam na chwilke, bo zalatana ostatnio jestem...

Magda - jestem z Toba :* w wolnej chwili mozesz mi dopisac diewczynke ;)

Kciuki dla wszystkich dzis wizytujacych :)

Co do zamknietej grupy na fb jestem za. Ja ogolnie nie wrzucam fot na fora otwarte. Teraz sa brzuszki, ale pozniej zaczna sie zdjecia dzieci... A nie da sie zamknac tego forum? Na "gazecie" grupe mozna zamknac.
 
reklama
Ja tez wrzucam tylko foty bez twarzy ale fb nie mam i nie planuje zakladac takze niestety ja odpadam juz na wstepie :( tutaj tez sie da robic grupe zamknieta przeciez no ale coz jak wiekszosc woli fb to niewiele mam do gadania...
 
A ja uważam że jesteśmy już na takim zaawansowaniu zw raczej kto miał się zapisać to się zapisał do nas przywitał itp. Nie będziei ro przeszkadzało jak będzie z tych osób grupa zamknięta ale też mi na t5m nie zależy jeżeli jednak są osoby które wolał by zamknięta grupę i maja swoje powody to ja jestem na tak ważne zeby czuć się tutaj swobodnie a co do tego jak kiedyś ktoś napisał ze jak się jakaś nowa pojawi to dylemat czy dodać czy nie to ja bym nieiala juz dylematu bo jesteśmy w zaawansowanej juz ciąży i kto podgląda to podgląda a kto chciał się z nami podzielić radością to już to zrobił.

Co do fb .. jestem w lutówkach na fb ale jakoś ta grupa nie ma klimatu jak dla mnie tutaj jest fajnie. Ale jak ktoś bardo chce fb to zapraszam asiula tez jest więc może i ona się wypowie dla mnie to trochę za duża grupa nie ogarnia się i niestety nie jest tak kameralnie jak tutaj ze się już troszeczkę znamy:)

Co z madisoni?
 
reklama
Do góry