reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
Hahah no właśnie tego się obawiam no nic zobaczymy co Lekarz powie . Mąż był z tym u alergologa ale babka jakąś była nienormalna i zaczęła mu pierdzielic ze briss ma zły wpływ na rozwój dziecka mam jeść wszystko co jest bez daty ważności i najlepiej ze swojego ogródka ;-) i dowiedział się tyle ze to może być zmienione pH u mnie albo jakiś grzybek przepisała mu wrazie czego clotrimazolum i ma smarować po tygodniu jak mu nie przejdzie i myć się w mylę bambino w kostce ;-)
 
Wow... co to za lekarka.. choć dla mnie alergolodzy i dermatolodzy to nie lekarze.. poszłam kiedyś do dermatologa bo mi pryszcze na twarzy ni3 dawały spokoju a wiecie gdzie mnie odesłał? Do stomatologa i ginekologa i jeszcze do kogoś juz nie pamiętam, co już wogule od czapy to było...
 
Dzien dobry.

Bozienka ja tez nie doradze bo ja mam zakaz wiec nie wiem co i jak :/

Kropek ja uwazam tak samo dermatolog to dla mnie nie lekarz...kiedys mialam strasznie sucha skore na twarzy i takie czerwone plamki niekiedy sie robily a ta do mnie ze to luszczyca ze gdzies moglam nabyc i chciala to glupia lampami jeszcze bardziej wysuszac :eek::eek::eek: a ja powiedzialam ze chyba zglupiala kupilam oliwke i krem z witaminami mocno nawilzajacy i po 3 dniach bylo po problemie
 
Bozienka najlepiej narazie się wstrzymać i doradzić lekarza.

Ja już w pracy, właśnie wjechaliśmy na drugie śniadanie, zmęczona jestem jak diabli i coś mnie pobolewa podbrzusze.
Czy Was też tak ogarnia zmęczenie jak na początku?

Jadźka masz usg dzisiaj?
 
Carolajna tez tak mialam kolo 19 tygodnia teraz jest mniejsze .
Tak też zrobię zaraz zadzwonię i zapytam czy lekarz w środę przyjmuje i będę wiedzieć wszystko ;-) tak się chciałam tylko doradzić ;-)
 
Carolajna no zobaczymy czy będzie niby miało być ale podejrzewam że będzie chciał mnie umówić na usg w innym terminie. Ale ja nie będe czekać i pojade w środe bo się już umówiłam. Ja nie jestem zmęczona ale dużo leże bo mnie brzuch pobolewa
 
reklama
Znowu poniedzialek, w drugiej pracy dali mi malo godzin w tym tygodniu wiec ide w sumie tylko dzis, srode i weekend. W sumie to dobrze bo sobie odpoczne troche i nie bedzie tego pospiechu.

Ale sie zrobilo jesiennie leje od rana i tak szaro i nieprzyjemnie. Mialam jechac do miasta po kartke i prezent na piatkowa rocznice ale w takim razie nie pojedziemy dzisiaj. W ogole to moj maz nie zasluguje na zaden prezent wiec chyba tylko kartke dostanie z zyczeniami "powodzenia na przyszle lata" :p :p :p

Bozienko moze to poczatki zapalenia albo infekcji? Moze tez jakas niewyleczona infekcja? Lepiej sprawdzic u lekarza.
Ati czekamy na wiesci z USG :) wydaje mi sie, ze maluszek ma jeszcze duzo miejsca wiec czasami mozesz nie czuc jego ruchow.

A co do dermatologow to chodzilam do calego grona tych z NFZ i tych prywatnych bo mialam skaze bialkowa a pozniej to juz Bog wie od czego mnie uczulalo, w sumie do tej pory od czasu do czasu mi wyskakuje jakies uczulenie. Co lekarz to byla inna opinia, innego leki i mascie i inne udziwacznione diety a i tak nic nie pomoglo. Dalam sobie ze wszystkim spokoj i stwierdzilam, ze po prostu musze z tym zyc :) w Anglii powiedzieli, ze to egzema i nic sie z tym nie da zrobic. Tylko, ze tutaj kazde uczulenie to egzema.
 
Do góry