reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

Moje drogie nie odzywałam się, bo mi Kajetan sie mało ruszal a prawie wcale od srody do soboty wieczora. Napisałam do gin, oddzwoniła o 20:30 i chyba wyczuł bo chwile wczesniej dal znać. Jutro się umówilam na usg na 19:15 - weźmie ode mnie 20-30zl aby mnie uspokoić i pokazać momenty jak sie rusza i czy ja to czuje, bo mam na przedniej ścianie łozysko i to może byc powodem. Tylko ja czułam wczesniej codziennie dlatego tak sie martwilam. Od tamtego telefonu daje mały znac o sobie. Ja natomiast dzisiaj się rozłozyłam. U rodziców byłam i z każda godzina gorzej - katar, gardło, bół głowy. Teraz siedze z chusteczką wepchniętą do nosa aby tamować kapanie z nosa. Masakra!
Duzo zdrówka dla wszystkich !
 
reklama
Witam
Ja dzień zaczełam od ciasta drożdzowego z mlekiem :D a dopiero po tem hehe.
Zaraz ide się kąpać i do lekaża
Ati wiem o czym mówisz moje maleństwo też się mało rusza a w sumie ja czuje mało ruchów i też się martwie i snuje różne tezy ale fajnie że lekarz chce Cię uspokoić.
 
Ati dobrze ze juz dał znać o sobie i ze lekarz tak do tego podszedł :-) mój też przez weekend był leniuszkiem ale jednak dawał znać o sobie :-)
Noc miałam koszmarna Kornelka spała z nami rozpychala się rozkopywala gadala przez sen a ja co chwilkę się budziłam .
Mam takie troszkę nie śmiałe pytanie czy podczas ciąży zrobiło się wam uczulenie na partnera partnerkę ?? Chodzi o to ze na początku po stosunku mężowi robił się czerwony podrażniony i z takimi krostkami po 2 3 dniach schodzilo to a teraz doszłam ja po stosunku swedzi piecze i nie wiadomo co jeszcze po myciu łagodnieje i tak się zastanawiam czy to uczulenie na siebie czy poprostu może ja mam jakiegoś grzyba ale wsumie nie mam żadnych upławów nie pokojacych ani swędzn ani nic takiego
 
Bozienka u nas nie ma o czym mówić ... Ja mam wrażenie ze tak tam spuchlam ;) ze mąż nie daje rady wejść bo mnie boli;) od 2 miesięcy posucha... pytałam mojej ginki powiedziała ze żadnej infekcji nie ma ze poprostu mocniej unaczynilam się i dlatego mogę mieć takie wrażenie :(
 
Jadzka wizytę mam za 2 dni wiec napewno powiem o tym lekarzowi . Wiesz moja siostra miala uczulenie na nasienie swojego męża przez dłuższy czas musieli się bawić w opakowaniu . Mąż tak ma wsumie to początku ciąży a ja od jakiegoś tygodnia może 2
 
Jadzka no właśnie powiem tak jak nie kończy we mnie to jest w miarę dobrze silniejsze objawy pojawiają się jak właśnie przy finale w środku . Dziwne to takie
 
reklama
Do góry