reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

Ja to jestem jakaś dzisiaj pobudzona chyba ;-) jak się wzięłam do sprzątania tak mi został tylko 1 pokój i łazienka i umyć podłogi ;-) cosik mi to szybko dzisiaj idzie ;-)
 
reklama
A u nas piękna pogoda liście lecą z drzew ale jest 25 stopni słoneczko poprostu przyjemnie ja reż dziś mam werwe wiec właśnie nastawia obiad rano juz pranie robiłam i sprzątalam i jak skończę z obiadem to pewnie pójdę skosie trawe:)
 
U mnie bylo fajnie ale wlasnie zaczelo lac i chyba cale popoludnie takie bedzie.Tez dzis sie za porzadki wzielam.A teraz wstawilam obiadek.Potem odebrac Corke.
Mnie dzis na kapusniak wzielo :D
 
U nas bez słońca, lekko wietrzenie, ale to zachodniopomorskie, zaraz jadę do drugiego punktu (inne województwo i czasami pogoda zupełnie inna) i zobaczymy jak tam.
Jedzenie? Heh, to co zdobędę, chwilowo mowy nie ma o gotowaniu, chyba, że w nocy ;)
 
Ja dzis zlamalam nakaz lezenia i ugotowalam zukpe:-):-)teraz nadrabiam i odpoczywam:-DNoc te mialam ciekawa bo co polozylam reke na brzuchu to juz maly stukal i dawal znac osobie:-) a Wy kiedy poczulyscie takiego mocnego kopniaka?

Dodatkowo mam klopot bo od dwoch dni mam tlusta cere nigdy taknie mialm macie jakies sposoby na to??
 
Witam sie i ja :)
Dzis u nas od rana ładnie i byłyśmy prawie 4 h na dworku. Wróciłyśmy do domku a tu zaczelo sie chmurzyc :)
Jutro mam normalna wizyte u ginekologa i powiem Wam że zastanawiam sie kiedy mi karze przyjsc na połówkowe. Bo z tego co czytałam to połówkowe robi się do końca 22 tygodnia a ja juz w polowie 21. Dziwna sprawa :/

Katar mi chyba przeszedl, wyspalam sie dwie nocki pod rzad - chce sie zyc :)
Mam nadzieje ze i Wam poprzechodza wszystkie dolegliwosci :)
 
Choco może jutro już będzie to połowkowe?

Ja się jakoś dziwnie czuję, ni to źle ni to dobrze. Jeszcze chyba czekam mnie praca fizyczna bo dziewczyny chore :(

Zaraz wchodzę do podologa zdjąć klamrę z paznokcia i mam nadzieję, że powie co z tą moją stopą. Od 3 dni nie puchnie bo noszę tą skarpetę uciskową ale boli.

Byłam po drodze kupić jakieś ubrania dla siebie; tak na szybko i mam 2x legginsy, koszulę i sukienkę dresową, fajna na jesień :)

Po auto nie zdążyłam jechać więc jutro rano zrobię badania i wtedy pojadę do salonu.
 
Ostatnia edycja:
Choco tez się nad tym zastanawiam kiedy będę miała polowkowe w środę teoretycznie będzie ostatni dzień 21 tygodnia wiec nie wiem jak on to chce zrobić może będzie na wizycie albo każe mi znowu do szpitala przyjechać
 
reklama
Do góry