reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

Hej kobietki,
4:15 to nie jest dobra godzina do wstawania...Ale jak się chce pozwiedzać to trzeba się poświęcić :-)
Miłego dnia i dobrego samopoczucia dla wszystkich :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Spalam cala noc!!!! Od 22.30 do 7.30 ani jednej pobudki!!!!! Niech juz tak zostanie :D swiat od razu wydaje sie piekniejszy a ja mam sile zrobic wszystko co trzeba. Dzis tylko do jednej pracy i jutro wolne. Zyc nie umierac :) Alex sobie drzemie ale zaraz musze go obudzic bo idziemy do poloznej na 16tc kontrole.
 
Aschlee oczywiście. W.każdej ciąży. Pojawiają się bardzo wcześnie. Są krótkie i częste. Bezbolesne. Podobne do skurczów hicksa ale np u mnie przy nich nie twardnieje brzuch. Nie są groźne i świadczą jedynie o pracy macicy. Objaw bardzo prawidłowy :-)
 
Yyyyyy ja mam twardnienie brzucha bezbolesne :-)
Mój dziej jednak jest do dupy mąż pojechał ze szwagrem do krakowa i wjechał w nich tir zanim się dodzwoniłam zanim cokolwiek to masakra cała się rozczeslam popłakałam i nie mogłam się uspokoić nawet jak mąż odebrał i powiedział ze nic się nie stało tylko auto rozwalone przód i tył bo siła tira była taka ze rozwalił jeszcze auto przed nimi :-( ciekawe co jeszcze od rana nic nie idzie tak jak trzeba :-(
 
Bozienka współczuje :( ale musiałas sie zdenerwowac, dobrze ze Mąz cały!

Dziewczyny tyle wpisow, ze nawet nie probuje nadrabiac. Ja mam teraz urwanie glowy, baby specjały beda u nas w aldim, baby market juz w tą niedziele, a ja nadal nie znam płci, więc nie wiem czy cos kupię, ale jadę z kolezanka chociaz poogladac. Pewnie spotkam dawno nie widziane znajome :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Magda ulzylo mi po tym co napisalas u mnie tez nie twardnieje ale to takie nieprzyjemne uczucie wystarczy schodzic po schodach,wsiadac do samochodu czy dluzej chodzic albo szybciej wstac i sie pojawiaja.
Kurde kamien z serca mi spadl bo dzis juz kilka razy sie pojawily i nie powiem troche sie wydygalam bo z corka tak nie mialam ani razu

Bozienka az mi sie goraco zrobilo jak zaczelam czytac...dobrze ze nic sie nie stalo powaznego :/ nie dziwie sie ze bylas roztrzesiona.
 
Ostatnia edycja:
Do góry