reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

Ati nie martw się, ja od wczoraj też nic nie czułam, a dzisiaj widziałam jak się wierci na usg to od razu mi lepiej :-) To jeszcze za wcześnie na regularne ruchy, często nie czujemy co nasze dzieci wyprawiają :-)
 
reklama
Alia Maris - witaj! Moja szwagierka ma blizniaki - pamietam, ze w 6 tym miesiacu miala brzuch jak ja w 9 tym. W koncu dwojeczka musi sie zmiescic ;-)

Choco - tylko pozazdroscic takiej wizyty, zeby wszystkie byly takie

Ati - ja tez jeszcze bardzo nieregularnie czuje ruchy, czasami mam kilka dni przerwy. I czuje tylko takie wypychanie, nie tam zadne wielkie kopniaki...

U mnie dzisiaj była piekna pogoda. W koncu! Pol dnia spedzilam z cora nad morzem, mam nadzieje, ze padnie o 20 :p
 
Alia Maris gratuluję bliźniaków. Ja mimo, że jedno to mój brzusio tez spory. Mamy podobny termin.w pl powiedzial lekarz, ze na 23 a w uk ze na 24.02
A moja kolezanka na marca bedzie miala trojaczki!!!
 
Ati nie panikuj. Nasze skarby maja jeszcze na prawdę dużo miejsca. Popij zimnego, zjedz coś słodkiego, poleż na lewym boku i na pewno okruszek da znać o sobie ;-)

Kropeczku cieszę się,że już lepiej! Wczoraj zapomniałam Ci napisać,że moja kumpela też jest mega zadowolona z wózka, o który pytałaś. :-)

AliaMaris gratuluje podwójnego szczęścia!!! Faktycznie bliźniaki lubią rodzić się wcześniej, ale mam kolezankę, co trojaczki donosiła do 37 tc :-) Na pewno lekarz będzie wiedział kiedy wybije godzina zero :-)

Choco
zdrówka kochana! Współczuję :sorry:
 
Strasznie zmęczona dzisiaj jestem ale mam też dzień dobrych wieści. Oby się utrzymały, proszę trzymać kciuki ;) :)
Jutro rano zawożę psa do kąpania ( w domu nie mam jak bo mamy odpływ liniowy i zapchałby się a poza tym piesek ponad 60 kg) i muszę asystować Panu przy tym.
Ok 11-12 jedziemy do Trójmiasta bo przyjeżdża rodzina adopcyjna dla suni. Od ponad roku szukałam jej domu i w końcu trafiłam na odpowiednich ludzi. Jadą z drugiego końca PL ;)
Pewnie wjadę do Toy's r Us ;)
Wrócę późno, odbieram mamę i ona zostanie w domu z młodą, będzie sprzątać a my z mężem do drugiej restauracji i tam na noc zostaniemy.
Intensywny dzień nas czeka jeżeli chodzi i jeżdżenie.

Aaa, popołudniu chyba jeszcze czeka mnie niespodzianka, widziałam, że mąż coś dla mnie zamówił ;) :) ;)
Idę spać. Miłej nocki dziewczyny.
 
reklama
Mój maluszek dzisiaj jest bardzo aktywny co chwile skacze co chwile go czuje oczywiście zaczęłam się zastanawiać czy to dobrze czy nie wiecie jak to ja ;-) i trafiłam na artykuł ze nad aktywność dziecka może świadczyć o niedotlenieniu i przestałam czytać ehhhh oczywiście jak się dłużej nie rusza to się zastanawiam czy wszystko ok a jak się rusza to czy nie za bardzo hehe ja to w tej ciąży jakąś nienormalna jestem :-(
Ale już wiem kiedy mniej więcej jest bardziej aktywny a kiedy mniej rano jak wstanę są kopniaczki takie przeciągania często po pęcherzu ;-) popołudniu delikatne ruchy a wieczorem wygibasy :-) a dzisiaj to od popołudnia prawie cały czas kopie ;-)
 
Do góry