reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

Chocolataqua super podejście, 20 minut jej chyba nie zbawi, ze pojdzie Ci na reke tym bardziej, że trochę zapłaciłaś.
Jadźka te kiecki są super i brzuszek w nich fajnie wygląda :-) ja mam taką i zamierzam w niej nawet w zimie chodzić, getry na tyłek, sweter na plecy i myślę, że ogarnę w nie Święta :-)
 
reklama
Ale sie nie wyspalam. Synek sie przeziebil i dostal katarku, bidulek nie mogl oddychac wiec co chwila sie budzil z placzem :( psiakalam sola morska i na chwile spal. Niestety na katar nie ma jak pomoc, musi sam przejsc.

Sarna kupilam w charity shopie spodnie :) a getry w Matalanie :)
Choco w ciazy z Alexem snilo mi sie, ze bede miala chlopca, byl to bardzo realistyczny sen i sie sprawdzil.
Magda ponoc w ciazy wlasnie takie wypieki nie wychodza. Pamietam jak chcialam upiec siernik na zimno w poprzedniej ciazy i w ogole mi nie wyszedl a ja biedna plakalam i plakalam przez to :D do tej pory sie nie pogodzilam z pieczeniem :D
 
Witam się I ja ;-)
Choco i bardzo dobrze zrobiłaś co ona sobie myśli ze tylko jedno laboratorium jest w mieście ;-) nie wiem czemu ale ja w żadnej ciąży tego badania nie miałam i jak do teraz tez nie mam .
Carolajna nie obraz się ale takie patrzenie w kamery mnie denerwuje jak jeszcze pracowałam w dps tez były tam kamery i jak miałaś nocke to szefowa potrafiła dzwonić co 10 min i pytać czemu światło świeci się tu i tu kto chodzi po górze a jak np nie było Cię widać dłużej niż 5 min to dzwoniła gdzie jesteś wiec ja jestem wyczulona na takie siedzenie i patrzenie w te kamery ......
Plecy dalej nie przeszły wczoraj ciepła kąpiel (nie goraca) masaż i nic może troszeczkę zelzylo po masażu ale od rana znowu boli albo smigne do masażysty jakiegoś albo do swojego lekarza zadzwonię niech coś wymyśli bo funkcjonować mi jest ciężko żal mi męża bo musi robić większość rzeczy za mnie .
Dzisiaj moje maleństwo obudziło mamusie kopniakami w pęcherz i to pełny pęcherz ale przynajmniej wstałam przed budzikiem ;-)
 
reklama
Do góry