reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
Jest cudny fajna jest też wersja z żółtym ale chyba bardziej dla chłopca a to kolorystycznie i dla chłopca i dla dIewczynki wiec lepiej przyszłościowe brać hehehe;)
 
Chociaż dla dziewczynki ten reż fajny no oba są fajne ale wybraliśmy z mężem granat :)
 

Załączniki

  • 1440862694147.jpg
    1440862694147.jpg
    17,6 KB · Wyświetleń: 49
Dziewczyny ja Wam dobranoc chciałam powiedzieć :-)


Skończyłam właśnie torty i idę spać,ale tak mnie wszystkie gnaty bolą,że szkoda gadać. Jutro, a w zasadzie już dziś idziemy do znajomych,więc pewnie też mnie nie będzie. ;-)


Spokojnej nocy kochane :-)
 
Witam z rana :)
Coś i ja czasu nie mam ostatnio na pisanie.
Wczoraj jeszcze urodzinowe odwiedziny u mojej corci a do tego przytargalam sobie od rodziców ubranka po niej i ukladalam sobie, przeglądałam itp :)
Dostałam też od koleżanki ubranka dla córki, nowki sztuki niesmigane tylko odjete metki :) także czeka mnie jeszcze najlepiej dzis trochę prania i jak wyschnie znów układanie i przebieranie.
A do tego planuje spacer i jeszcze wypad na działkę do babci żeby się młodzież jeszcze mogła pokapac :)
Zycze każdej miłego dnia :)
 
Witam :)
Ja do domu dotarłam ok 23, zjedliśmy sushi i miał być romantyczny wieczór ale oboje zasnęliśmy ;) :)
Mąż już w pracy a ja się zbieram.
Córka została na noc u chrzestnej i dzisiaj na plaże idą więc nici z całodziennej wycieczki rodzinnej. Może popołudniu pojedziemy więc teraz nadgonię w pracy.

Dzisiaj po raz pierwszy w tej ciąży wstawałam do toalety o 5 rano i 8.20 kolejny bieg. Zaczyna się. ...
Miłego dnia :)
 
reklama
Do góry