reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
Dzieńdoberek kobitki :)
Ja kołyskę juz mam,ale spakowana ,schowana przed moimi oczami.. A tak mnie kusi juz ustawić i sprawdzić ile miejsca zajmie itp.
Na początek do spania chce kupic tzw kosz Mojżesza.
Przewijak ,ale bez szafki bo mam super długi blat łatwo zmywalny ,wiec bedzie wygodnie.
Tez chcę karmić,ale w razie czego butelkę ze smoczkiem, mleko zastępcze lepiej mieć.
Rzeczy typu huśtawka z szumem morza i inne bajery mam obiecane od kolezanki, widziałam je śliczne :)
 
Kropek - laktator też się przydaje przy kp - najpierw (w szpitalu) dla "rozbujania" laktacji, a potem żeby móc wyjść z domu ;-) ale ja osobiście nie używałam go w ogóle przez pierwsze 3 miesiące. Najlepiej by było gdybyś mogła w razie czego wypożyczyć. W niektórych szpitalach jest taka możliwość.
A co do spania - to ja jestem z tych co śpią z maluchami w jednym łóżku, tak do ok roczku. Tez sobie chwalę, choć zgadzam się ze trzeba to zwyczajnie lubić. No i partner koniecznie musi akceptować takie rozwiązanie. Niemniej można i tak. I dzieci też generalnie śpią teraz u siebie. A poza tym odpadają wydatki na pościel ;-)

Carolajna - tak, z biustonosze poczekaj koniecznie, bo nie wiem jak u Ciebie, ale u mnie się to ba do zmienia. Nawet teraz jak patrze na "namioty" które nosiłam przez pierwsze 3 miesiące to ciężko mi uwierzyć, że to moje ;-)
A baby shower raczej nie. Tzn. może jako taki pretekst do spotkania, ale jakoś nie widzę tego w praktyce.

A teraz idę robić dżem z mirabelek :-D
 
Zuza będę mieć od siostry, wyparze i awaryjnie moge wziasc ze soba ale to taki zwykły nie jakiś wypasiony elektrycznie:)

Jestem po wizycie, moje dziecko waży 282 g :) kruszynka kochana:) mówię dziecko bo nadal nie znam płci ..kręgosłupek znam już tak dobrze ze nie długo po nocach mi się będzie śnił bo zawsze się tak układa ze albo plecami albo bokiem :) i nic nie widać..ale generalnie z dobrych wieści to wyniki w normie i dzieciak tez rozwija się prawidłowo wiec to mnie bardzo cieszy:)
 
Kr0pek gratki wizyty! No trzyma Was Maluszek w niepewności:-)
Poczytałam Was pooglądałam cudeńka zakupione czy do zakupienia i ....jestem PRZERAŻONA! nie mam nic i nic nie wiem co mam mieć a co nie nożesz kosmos jakiś!!
 
Jeżeli ci to coś pomoże to wkleję fajny artykuł na który trafiłam, oczywiście wszystko jest przykładowe i myślę że pewne rzeczy nie będą potrzebne wiec jeżeli będę ktoś pod ręką kto może skoczyć do apteki czy sklepu to nie ma co się nakręcac.

Ja dziś szukałam wózka bo choć bardo mi się spodobał z tako który wzucala tu jedna z dziewczyn to niestety źle opinie na jego temat wyszukaliśmy. A szkoda bo wzór marynarski bardzo mi się podobal

Jak ktoś może polecić jakąś konkretną firmę dot. Wózków to będę wdzięczna najlepiej żeby była opcja 4 w 1 cżyli głęboki, spacerówka, fotelik z baza na isofiks:)
 
reklama
Do góry