reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
Witam serdecznie wszystkie mamy z terminem na luty :-) Melduje sie na 26-tego lutego :-) Wiem ze dosyc pozno sie dopisuje ale wczesniej nie mialam odwagi. Zaczelam tutaj watek Luty2013 ale w 11 tygodniu poronilam.
Ciezkie przezycie ale wszystko sie dzieje z jakiejs przyczyny, ja tak mysle. Jesli mam byc szczera to fasolka chyba wiedziala ze nie byl na nia czas. Bylam nieszczesliwa, facet do dupy a nie na partnera, wszystko to bylo nie tak. Oczywiscie bardzo przezylismy strate i czesto jest w moich myslach ta malutka Fasolka ale z perspektywy czasu widze ze wszystkie mamy zapisane przeznaczenie i czasem cos co w pierwszej chwili wydaje sie strasznym nieszczesciem okazuje sie ze tak po prostu mialo byc.
Znalazlam swoja druga polowke, zycie sie nam polukladalo, jestem wdzieczna za ta ciaze i coraz bardziej spokojna :-)
Mam pytanie do Was dziewczyny. Czy mecza Was migreny? A jesli tak jak sobie radzicie?
Pozdrawiam serdecznie z Zielonej Wyspy :-)
 
Detektor jest super! Dzięki Magda :*)
 

Załączniki

  • 1439486657109.jpg
    1439486657109.jpg
    20,1 KB · Wyświetleń: 33
reklama
Dzieki Dziewczyny, tutaj lekarz mi paracetamol polecil, ale nie pomaga. Ciemny pokoj oraz oklady pomagaja,ale dzisiaj forma totalnie mi polegla. Ciezko mi cokolwiek zrobic z takim bolem ale miejmy nadzieje przejdzie niedlugo. A jak z porannymi mdlosciami? Czy juz lepiej u Was?
 
Do góry