reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

Jak dlanie to teraz drożej wyjdę na jeździe do krk ale nie o kasę chodziło tylko sądziłam ze w razie "w" mają różne sprzęty itp ale już żałuję podjętej decyzji ..
 
reklama
Widzę że chwile mnie nie było a tu takie sytuacje. Jednak tak to. już jest w tej naszej Polsce, jak to w jakiejś piosence "to nie elegancja Francja". Tak mi się heh na przemyslenia zebrało.

A ja dziś się miałam pojawić po wyniki holtera i oczywiście zapomniałam. Kumpela dzwoni o 9 i pyta "jak tam odebrałas holter"? Ha! A ja się zastanawiam czy jej nie pogielo :D i nagle mi się przypomniało ze to ja zapomniałam ;)
Także na 10 bieglam jak szalona, w międzyczasie mąż miał z córka jakaś awarię z wodą związana, musialam ja przebrać, wziąć, zaprowadzić mojemu tacie i biec. Masakra mówię Wam :)

A jak już dobiegłam to Pani kazała przyjść ok 13... Hehe.
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry :-) Wszystkim życzę szybkiego powrotu do zdrowia! Wstrętne wirusy uparły się na ciężarówki i nie chcą odpuścić :baffled:
A co mnie się wczoraj przytrafiło... Maiłam kolizję, z mojej winy :-( Na szczęście nikomu nic się nie stało, ale ten stres... Jeszcze smarkula z drugiego samochodu wyskoczyła do mnie z pyskiem (inaczej nie da się powiedzieć) "Co pani wyprawia?! Ma pani szczęście, że ja w ciąży nie jestem! A jakbym jechała z moim małym synkiem?!" Trzy razy jej zwracałam uwagę, że ma na mnie nie krzyczeć, bo jestem w ciąży, jechał ze mną starszy syn i też mi zależy na bezpieczeństwie. Masakra :wściekła/y:
 
Chyba o uszczuplenie mojego portfela na benzynę ..
Madisoni współczuję:* niektórym krotkowzrocznosc nie pozwala na zajrzenia dalej niż na odległość swojego nosa:/
 
Madisoni a ile Twój syn ma lat? Bo zapomniałam, jak z resztą wszystko ostatnio ;)
Dobrze że w zasadzie nic się nie stało w sensie fizycznym.
Tylko ten stres niepotrzebny.
Ale ja też wiem że stres zły a się stresuje bo się nie da inaczej :/

No właśnie a powiedzcie mi czemu stres jest szkodliwy dla naszych maluszkow? Bo można dostać np skurczu, czy jeszcze o coś chodzi?
 
reklama
Choco ja przez stres urodziłam wcześniej zaczęły się skurcze wtedy miałam mega wielkie stresy starałam się uspokoić ale niestety . Madison cza było jej 0laskacza dać na ocucenie ;-) co się będzie darla po ciężarnej każdemu się kurde zdarza . Dobrze ze nic takiego się nie stało . Miałaś pasy ? Może przejdziesz się do lekarza jednak ciaza to ciaza .
 
Do góry