reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
Bozienka właśnie przypomniałaś mi sytuację, która przy tym wszystkim całkiem wyleciała mi z głowy. Jak wysiadłam z Filipem z auta to po chwili synek do mnie mówi "Mamo zobacz, pani z tamtego auta już do Ciebie biegnie" :-D
 
Ona tylko na początku tak się darła. Zamknęłam jej buzię jednym pytaniem "Czy pani sobie wyobraża, że ja świadomie i celowe spowodowałam kolizję i chciałam wyrządzić krzywdę swoim dzieciom czy komukolwiek innemu?" Zamilkła i wróciła do swojego samochodu. Później podeszła jeszcze raz, żeby przepchać ich auto na pobocze, bo blokowali jeden pas ruchu. Więcej się nie udzielała.
 
No kochane cuda wianki część kolejna :)
Okazało się że zginęły moje wyniki :D
Za parę minut doktor przypomniala sobie ze na pewno były.
Później ze zaczęła drukować ale nie skończyła.
A później zaproponowalam że może pójdę na oddział po nie. Nie chciala mnie wysłać bo jestem w ciąży.
Później mówi że ok jak chce mogę iść, za chwilę nie! Bo coś tam innego się drukuje i ze sami przyniosą..
Tiaaaa więc narazie mam czekać :) a tu co chwila najważniejsze pytanie pada "a który pani ma numerek"?
Juz mi sie z tego wszystkiego chce smiac.
 
reklama
Do góry