reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

Czekam na lekarza który mi ew. To skierowanie dopisze ale to za dużo zachodu wiec nie wiadomo czy da się jednego dnia ogarnąć wypisanie skierowania i badanie... ręce opadają.. jeszcze żeby to hylo wiim mieście to bym machnela ręką ale to znów jazda do Krakowa..
 
reklama
Cześć Dziewczyny

kr0pek zgadzam się z Caro wyjąsnij im na spokojnie że przyjechałaś kawał drogi w ciąży i mogliby troche odpuścić z tą biurokracją... Powodzenia, trzymam kciuki by było ok

Magda ja mam połówkowe 12.10 , płci dziecka jeszcze nie znam :))

A ja mam dzisiaj urodziny, za czym nie przepadam... ale miło mi bo duzo osób pamiętało ;]

Musze jakieś ciasto ogarnąć, ma któraś z Was jakiś sprawdzony przepis na pyszne ciasto które zawsze Wam się udaje? :-D:-D:-D Byłabym mega mega wdzięczna ...

Katar mi na szczęście przeszedł, córce już też prawie przechodzi

Miłego dnia Dziewczyny
 
Kropek a jak byś zadzwoniła do swojej lekarki albo do tej co ma Ci to robić?? Kraków nie jest 20 km od naszego miasta tylko ponad 100 . Pogadaj z nimi wytłumacz napewno coś się da zrobić .
Wczoraj mnie coś brzuch bolał zaczęło się po prawej stronie i potem całe podbrzusze może to dla tego że maleństwo przekręcilo się na prawą stronę a bardzo rzadko kopie po prawej stronie ;-) no ale przeszło gardło dalej boli kaszel okropny mokry taki fuj gorączki brak katar jest :-( cherbata z cytryna i sokiem malinowym idzie umnie jak ciepłe bułeczki ;-) syrop z cebuli się robi i musze się zmusić do mleka z czosnkiem bleeeeeee.
Mąż dzisiaj 1 raz w nowej pracy :-) ale był wczoraj wystraszony ;-) hehe oby mu poszło dobrze wszystko
 
dzięki

szczerze lubię każde z którym nie ma dużo zachodu, tort robie raz w roku dla męża, i nie przepadam za tym bo tak jak wspomniałam duzo przy nim roboty, jeśli wszystko się robi i piecze samemu :)

Za jakiekolwiek będę wdzięczna (oprócz sernika, bo choć go uwielbiam, ciężko w pobliżu o odpowiedni ser)
 
Nova 100 lat spełnienia marzeń i dużo dużo duzo milosci i radości i zdrowia :-)
 

Załączniki

  • 1443513302750.jpg
    1443513302750.jpg
    8,8 KB · Wyświetleń: 27
wiem ;] w PL jest zawsze kupowałam ten z Lidla, niestety w Niemczech takiego nie ma, po ser muszę jeździć do rosyjskiego sklepu lub Kauflanda który mam dość daleko :)

Bozienka dzięki :)
 
reklama
Witam kochane :-)


Ja dziś spałam. Z przerwami,ale spałam. Marcelkowi ropa z nosa cieknie i płacze,że go głowa boli,więc siedzi mi na kolanach nawet teraz. Ja na razie ok. Mąż w pracy i juz lepiej,więc mam nadzieję,że wczoraj mieliśmy apogeum.

Dziękuję każdej z.osobna za.pamięć,troskę i dobre słowo :***


Carolajna powodzenia na wizycie! No i oby ból nie wrócił ;-)

Kropeczko no nie wierzę :-( Wystrzelać ich tam wszystkich!!! Pisz co i jak. Ja kciukow nie puszczam!

Zuzanko powodzenia dla maluszka jutro w przedszkolu! Oj,ja bardzo przeżywam takie dni. Cieszę się,że z wczorajszego zatrucia nie rozwinęło się nic gorszego :-)

Novaspace najlepsze życzenia urodzinowe dla Ciebie! By każdy kolejny dzień był lepszy od poprzedniego. :*** No i z.ciastem to wiesz....napisz co lubisz,bo ja piekę dużo,ale ciężko tak coś wybrać :-)


Bozienko wracaj szybko do zdrowia!! Jeju, wszędzie coś szaleje. Odpoczywaj ile możesz. ;-)
 
Do góry