reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

Margaritta na 9 ale to nfz to kto tow ie o której;) ale już dojeżdżamy bo wolałam być wcześniej wiec juz stres w nocy tez z nerwów mało spalam:( pewnie mi puści nerwy jak będę po:)
Caro to zostań w łóżku:*
Madzia, Bozienka ? Zwalczylyscie chorobsko?

Miłego dnia i kciuków nie puszczać :*
 
reklama
Carolajna - w takim razie kciuki żeby szybko przeszło
Kropek - powodzenia :-)
Magda - jak dziś na froncie?
Bozienka - a Twoje samopoczucie?
Wczoraj mnie jakieś zatrucie chyba dopadło, bo skręcało mnie w środku, a potem godzina w WC :-| na szczęście dzisiaj już lepiej, ale nie wyspałam się nic a nic...
Za to w czwartek mój przytulaczek idzie pierwszy raz do przedszkola, a jutro kończy 3latka... Jakoś mi dziwnie na samą myśl o tym. No i małe zakupy trzeba dzisiaj zrobić.
 
reklama
Do góry