reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

Choco tak. Mi dość często twardnieje. Ja w każdej ciąży inaczej odczuwam skurcze przygotowujące. Myślę,że nie ma się co martwić dopóki nie są mega bolesne, nie trwają zbyt długo i nie przychodzą za często ;-)


Jadziu ja na wczorajszym usg nie miałam wątpliwości,że mam synka, a potem oczywiście w domu faza....a co jeśli nie? :-p :-D Spokojnie.


Bozienko powodzenia w tym zusie!!!! No niechże wreszcie coś zrobią! :tak:
 
reklama
No to się dowiedziałam tyle co nic :-( teraz sprawdzają pracodawcę i albo już dostał pismo albo dostanie albo zostanie poinformowany telefonicznie o dostarczeniu dokumentów i to juz on będzie mi udzielał wszelkich informacji odnośnie sprawy ja juz nie mam po co dzwonić po co przychodzic on będzie informowany na bieżąco ale takie sprawy mogą się ciągnąć kilka miesięcy każda sprawa jest inwidualna i nie mogła mi pani określić kiedy będą jakie kolwiek informacje JA PIER...... KUR..... MAC :-(
 
Jeszcze raz, bo mi coś zdjęcia obraca. Moje nocne zmagania ;-)

DSC_4348.jpgDSC_4363.jpg
 

Załączniki

  • DSC_4348.jpg
    DSC_4348.jpg
    20 KB · Wyświetleń: 45
  • DSC_4363.jpg
    DSC_4363.jpg
    19,4 KB · Wyświetleń: 42
Bozienko no masakra teraz tylko liczyć żeby to szybko pracodawca załatwił. W sumie to mi się przypomniało że w poprzedniej pracy była podobna sytuacja że dziewczyna się przyjeła i zaraz w ciąży była a ZUS był wogule w innym wojewudztwie i tam to wogule żądali żeby pracodawca przywiózł tą ciężarną na wyjaśnienia on oczywiście odmówił bo powiedział że nie będzie brał odpowiedzialności za nią i oni przyjechali pogadali i ok a tu jakaś masakra.

Madzi mi się foty nie wyświetlają
 
Madziu nie dziwie się ze nie mam siły.. po takiej nocy? Oj nie dziwie się. Ale mi smaka narobił tymi babeczkami.. chyba sobie przy weekendzie zrobie:) mmmmmniam:*

Bozienka to się nadaje do tv normalnie masakra... jakbym ci mogła jakoś pomoc to wiesz gdzie mieszkam:*
Poprostu się ro w głowie nie mieści.. kiłka miesięcy żenada..

Mi oczywiście stolarza przyszli 1.5 godziny później wydatam się na nich bo szef ewidentnie nie szanuje mojego czasu(drzwi miały być gotowe i zamontowane w tamten piatek)
Pochwale się wam jednak bo skończyłam urządzać nasz goscinny pokój ;) dostaliśmy w spadku łóżko do tej pory stał tamarwrac raki jak w łóżkach jest a reeaz to całkiem przyzwoicie wygląda :) zaznaczę ze komody są zajęte przez ciuchy dla naszej lili od rozmiaru 50 do 70;)
 
reklama
Do góry