reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

Bozienka to ja też chce usg a z porodem to zawsze różnie może być
Adi zdrówka dla was,
Carolajna znajdź czas żeby odpocząć

A ja mam tyle roboty w domu że masakra a młody jak kiedyś był czyścioszek tak teraz taki syfiaż że mam ochote go rozszarpać masakra w pokoju są we dwóch a wszystko porozwalane jego. Palcem nie dotkne i znowu będzie cały dzień sprzątał i będzie płacz
 
reklama
Madzia, nova space biedne jestescie:(

Caro Ja się raz zaszczepiłam ... tak ciężko sezon zimowy wtedy przeszłam ze dziękuję bardzo dwa razy bym w szpitalu wylądowała tak ciężko.to zniosłam ... wiec teraz tymbardziej w ciąży nie dziękuję :)

Caro ja wczoraj byłam w sklepie z wykladzina przez przypadek i znalazłam taka bardzo fajna :) 3-4 mm 2ysoka a miękka ze się tylko przytulać. Jaka tyasz wysokość? Nie chce mieć problemy z odkurzaniem ze będzie ciężko wszystko wydobyć. To jest dla mnie najważniejsze.

Ja juz cały dom ogarnelam, u nas paskudnie szaro wszędzie światła trzeba świecić bo brzydko i ciemno na zewnątrz.. jesień! Zaraz mi przyjadą montować drzwi do pralni..czekałam na nie 6 tygodni.. wiec nareszcie bo b3dzie mógł przyjść wtedy facet pobrać wymiary na szafę w zabudowie. Lecę prasować póki mam wene. Miłego dnia wam życzę kochane:*
 
Madzia :-( współczuję oby szybko minęło i nikogo więcej nie złapało !!
A tez coś przesiebiona wczoraj miałam się spytać lekarza co mogę brać ale zapomniałam ehhh
Anit szybkiego powrotu do zdrowia nie lubię szpitali ale mam nadzieje ze tam szybko sobie z tym poradza !!
Dopijam kawkę i lecę do zusu trzymajcie kciuki żeby było wszystko ok
 
reklama
Do góry