reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
Kropek nie pamiętam ile ale malutko bo ja mam koty i musi się łatwo odkurzać. Za to mega gruba i miękka.

Ja już wykąpana zaczynam działać.
 
Jadzia a kiedy masz usg ?? my tak ostatnio jak byłam na wizycie tydzień temu i lekarz robił usg to z mężem tak czekaliśmy ze jednak powie ze dziewczynka ;-) poczym pokazał swoj sprzęcik i wątpliwości nie było ;-)
 
Choco mi też twardnieje czasami, do wizyty już tylko kilka dni,widzę że w czwartek będzie tłoczno w gabinetach ;-)
Magda zdrowka dla córci i siły dla Ciebie :-*
Dziewczyny przesyłam słońce od siebie, bo u mnie przepiękna pogoda.
Dzisiaj idę spotkać się z ludźmi z pracy, stesknilam się za nimi i bardzo się cieszę :-)
Madisoni powodzenia na wizycie.
 
reklama
Do góry