reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

Choco tez jestem zadowolona :-) i zjednać strony ciesze się ze tak rzadko chodzę ale z drugie strony czekać tyle ehhh co kolwiek by mnie niepokoilo mogę do niego zadzwonić doradzi mi i albo każe przyjść albo odrazu szpital mogę na niego liczyć :-) czasami mnie denerwuje np tak jak dzisiaj pytam się go co z porodem a on do mnie ze nie rozumie pytania wiec mu mowie ze mieliśmy oglądać ta bliznę i ustalić czy będzie cesarka czy naturalny poród a on tak popatrzył na mnie uśmiechnął się i mi mowie ze po co teraz o tym rozmawiać pogadamy jak juz będzie końcówka ehhhh wiec dalej nie wiem na jaki poród się szykować ;-)
 
reklama
Dochodzi druga w nocy. Właśnie skończyłam robić babeczki....po całym dniu w Cardiff i tym pieczeniu mąż stwierdził,że na głowę upadlam,bo przecież nie musiałam. No niby tak,ale ja dziewczynkom obiecałam,że zaniesiemy do szkoły to to musiałam słowa dotrzymać. Rano Wam fotki wrzucę. Mam nadzieję,że już słodko spicie....dobranoc. Za 4 godziny musze wstać :baffled:
 
Hej.
Anit współczuję, zdrówka dla synka.
Magda przemęczysz się w końcu (i kto to mówi :) )
Ja mam połówkowe już za 4 dni :)
Leżę jeszcze w łóżku, mąż śniadanie podał. Zaraz jadą z młodą do szkoły A ja lecę po prysznic, szybko się ubrać, pozbierać pościel i materace bo o 9 będzie Pan rozkręcał stare meble młodej no i przyjadą pobrać wymiar pod wykładzinę.
A potem mam 15 min na wypełnienie dokumentów i dowiezienie do banku.
Aaaa a i auto przyjeżdża, narazie ta Captiva, zobaczymy czy ją zostawię. ..ciągle mi się ten Mercedes marzy i mąż mnie namawia...

Wczoraj synuś sprzedał mi kopniaka pod rękę. A tak ogólnie to dalej czuję wypychanie i jak się coś rusza przeważnie na dole, aż pobolewa.
Miłego dnia dziewczyny.
 
Magda to strasznie niedobrze, przemęczasz się a jeszcze dziecko chore, dużo sił Ci życzę

Caro a jaki Mercedes? Ja posiadam A Klasę i złego słowa nie mogę powiedzieć, ładnie się spisuje

A mnie obudził ból gardła, ledwo mówię. Świetnie po prostu , zrobię sobie jakąś płukankę z szałwi bo co innego w ciąży
 
Nova miałam kupić GLA, ale przez cyrki z bankiem się wstrzymałam. Teraz sprawa wyprostowana i nie wiem czy brać czy coś większego. ...ehhh. ..
Zobaczę przez weekend jak ta Captiva się sprawuje, chociaż szczerze mówiąc nie bawią mnie używane auta (wziąć muszę bo to firmowy ale w razie czego kupca mam). A mój w grudniu też już 2 lata będzie miał.
 
Carolajna niestety tak :-( Biedna jest. Szarpie ja strasznie i ma biegunkę. Synek bardzo niespokojnie spał. Pewnie będzie kolejny.


Navaspace o rety....i Ciebie coś chwyciło! U nas w zeszłym roku jesień obyła się bez chorób, a w tym zaczęliśmy równo z rokiem szkolnym. Okropne! Trzymaj się kochana. Ja mogę polecić płukanie wodą utlenioną. Tzn pół szklanki wody przegotowanej + łyżka wody utlenionej i płuczesz często w ciągu dnia. Zdrówka!
 
reklama
A orientuje się ktoś czy można się szczepić przeciwko grypie w ciąży?
Ja będę zaraz kupować dla pracowników szczepionki więc sama z chęcią bym się dziabnęła.
 
Do góry