reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
Nie dam rady. Z liliana się już pożegnałam .. stwierdziłam ze się nie będę o to klucic niech sam nada imię bo bardziej niż liliana i tak mi się nic nie spodoba wiec juz mi obojętne.. ro teraz szuka problemu ze polskie.. wiem gdze jest podstawą problemu ale tu akurat juz nic nie zrobię.. mam dość..
 
A tak na temat imion to na usg lekarz wymyślał przez całe badanie imiona dla dziewczynki i to takie że pierwszy raz słyszałam i masakryczne i opowiadał że była taka sytuacja że tatuś poszedł na gazie nadać synowi imie i wymyślił bols... Pani na szczęście kazała mu przyjść z mamą dziecka
 
Kropeczku, ja bym nie dała za wygraną, masz prawo decydować jak Twoje dziecko ma na imię, chyba powinno to być mężowi bez różnicy czy Liliana czy Lily, bo to jest zdrobnienie tego imienia. Oczywiście nie ma co się kłócić, bo szkoda Twoich nerwów, niech sam zrozumie jaką Ci robi przykrość swoim uporem. Ściskam Cię mocno :-*
 
Ja nie chce obcojęzycznego imienia...ech ciężko to widzę..
Z innej beczki jak wam się podobają? Warto zamówić? 11cm mają nie wiem czy nie za duże będą na luty /marzec z drugiej strony to na skarpeteczke/rajstopy /lub śpioszki wiec może?
 

Załączniki

  • 1442562037897.jpg
    1442562037897.jpg
    40,3 KB · Wyświetleń: 31
Kropek pociesze Cie ze i u nas byl problem z imionami :) mam nadzieje ze byl i ze juz nie ma bo dawno o tym nie rozmawialismy.
Chodzi o to ze niby podobaja nam sie te same imiona ale inne chcielismy dac dziecku.
Az w koncu powiedzialam ze to tez moje dziecko i mam prawo decydowac, a skoro jemu podoba sie to co mi to nadajemy to co ja chce ;-)
Musze wrocic do tematu bo nie wiem czy mu sie nie odwidzialo ;)
Zdania innych niz swojego wogole nie bierzemy pod uwage :)

Kropek ja nie wiem czy Ty na pewno powinnas ulec mezowi :) Przeciez tak jak pisze Carola dajcie na imie Liliana a zdrabniajcie Lily :)
 
reklama
Tu jest cały pies pogrzebany ze jemu się liliana podobała :( nawet bardzo.. juz to kiedyś wam pisałam. Tylko teściowa powiedziała ze zna jakąś liliana i ze to wredna baba i ze absolutnie liliana być nie może.. i on niestety jej w tym uległ a teraz chyba ma problem jak z tego wybrnąć i stad szuka tego kompromisu czyli lily :( ech juz mnie głowa z tego rozbolala:(
 
Do góry