reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
Magda tak jutro pierwsze polowkowe u mojego gin

24 polowkowe w klinice plus badanie blizny po cc potem 28 kardiologa i okuliste
 
Ostatnia edycja:
Bozienka a na ktora masz jutro?ja na 9 :)

Ja kardiologa sie najbardziej boje :/ ale jutro pewno tez bede cykorzyc :D
 
Aschle ja to mam dopiero na 18 :-(
Jeszcze mi pani w rejestracji ze doktor ma dużo pacjentek ja mówię że wiem bo z nim przedchwila rozmawiałam i kazał zadzwonić i się zarejestrować a ona do mnie a jaka ja mam pewność że tak było ehhh wiec jej mowie ze niech sobie do niego zadzwoni i zapyta wiec mnie łaskawie zapisała ...... coś nerwowy dzisiaj dzień od rana mam
 
Ostatnia edycja:
Hej kobietki,
Z tym fb to jest tak, że ludzie, którzy są bardzo zdeterminowani, żeby komuś zaszkodzić to przez kilka miesięcy mogą tu pisać i wejdą na grupę zamkniętą ze wszystkimi. Ja fb też nie mam, jak będzie trzeba się tam przenieść po porodzie to mogę założyć, ale tylko po to, żeby z Wami pisać.
Magda ciepłe myśli ślę do Ciebie :-* A napisz jak jest u Was z wychowawczym, bo u nas nic nie płacą.
Asiula dasz rade z pedicure, ja sobie robię i po prostu nogę na bok wyginam, taka gimnastyka trochę ;-)
Bozienka co za dziady ten ZUS, mam nadzieję, że faktycznie wszystko na dobre się wyjaśni.
Kropek oby nas Bóg chronił przed takimi przyjaciółmi, życzę takiej grubej skóry jak ja mam, mnie to już nic nie ruszy tyle osób mnie zawiodło.
 
Margarita :** Zgadzam się z Tobą co do FB bez dwóch zdań. Ja używam fb dużo,ale forum tez lubię. Lubię wracać po czasie i czytać jak to było. Na fb wszystko ucieka. Czasem ciężko posty nadrobić....no ja wolę tutaj. :-) U nas nie ma wychowawczego. Kończysz macierzyński i albo wracasz do pracy,albo nie masz nic ;-)
 
reklama
hej dziewczynki. dzis mialam ciezka noc bo bolal mnie brzuchol na dole ,ale po bokach. do tego kulo mnie w pochwie co chawila i w sumie nadal kluje, dzis gdy weszlam na wage przybyl mi kilogram od wczoraj . ogolnie jestem w szoku ze wagaa tak szybko podskoczyla bo codziennie sprawdzam ile mi przybyo;p
 
Do góry