reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
Madziu kochana wiem jak Ci ciężko .........

Jak dobrze ze zadzwoniłam do lekarza czy przyjmuje i oczywiście nie wiec zdenerwowana dzwonie do lekarza i mówię że mamy wizytę ze go znowu nie będzie a on domnie ze jest chory ale żebym przyjechała jutro do gorlic na 18 wiec wizyta znowu mi się przesunęła o dzień ehhhh :-( z tego wszystkiego nawet dodzwoniłam się do zusu i pani mi mówi ze za krótki okres był od zatrudnienia do zwolnienia wiec jej tłumacze ze prace zmieniłam podpisała umowę na początku maja a pod koniec czerwca się dowiedziałam ze jestem w ciąży i nie chciałam iść na l4 ale lekarz się uparł wiec ona do mnie ze nic nie przyspieszy do dzisiaj mam zablokowana wypłatę chorobowego i muszą to wyjaśnić dzisiaj do 15 powinno być wszystko wiadomo i najlepiej dzwonić jutro i się dowiedzieć bo jej trudno jest powiedzieć ile to będzie trwało wrrrr i jeszcze bardziej się wściekłam
 
Kropek to jest ze tak powiem kombinowania wszystkich innych co są na zwolnieniach i teraz uczciwy człowiek się musi denerwować wściekac ehhhh no nic poczekamy zobaczymy co tam wymyśla ale coś czuje ze będę się z nimi długo męczyć :-(
 
Wiesz co z drugiej strony czemu kombinują? Ja do zusu mam taką złość jak miałam 19 lat i zaczęłam pierwsza prace w wypadku samochodowym skręciłam kręgosłup i poszłam na l4 to mi napisali pismo zei się l4 nie należy bo jeszcze nie wypracowałam sobie funduszy na moje zwolnienie
 
Dziewczyny ślicznie dziękuję :**


Bozienko to się na pewno wyjaśni,ale tak jak piszesz. Inni kombinują, więc potem dręczą każdego. Trzymam kciuki, żeby sprawa się jak najszybciej wyjaśniła!
 
A ja się prawie poryczałam bo zadzwoniła kosmetyczka, że się pochorowała i pedicure nie będzie :(((
Noga spuchnięta jeszcze lekko i boli więc miałam zamiar w odkrytych butach chodzić a tak lipa więc będzie boleć bardziej :((((
Ale mam nerwa :(
 
reklama
A ja właśnie wypiłam mleko z czosnkiem okropieństwo i leżakyje bo się tym brzuchem martwie zaraz sobie kąpiel zrobie.
Magda jestem z Tobą

Bozienka trudno się nie przejmować ale postaraj się zrelaksować chociaż troszeczke
 
Do góry